Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ti mit gondoltok Silver-ről?

Ti mit gondoltok Silver-ről?

Figyelt kérdés

Engem majd megesz a kíváncsiság, h végre kiderülj, h Silver valójában kicsoda és h miért utálja Gray-t. :D remélem minél hamarabb kiderül. :D

Érdekelne a ti véleményetek is. :D



2014. jún. 4. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha olvasod a mangát akkor tudod ki az :D

Olvasd el a múlthéten kijött mangának az utolsó oldalát és tanulmányozd :D

2014. jún. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ohh rájöttem. :D
2014. jún. 5. 20:39
 3/6 Aryl ***** válasza:

Úgy imádom, amikor az anime részlegen a 4. kérdés Fairy Tail :D

Amúgy én azért szurkolok, hogy úgy legyen, mint az eheti rész címe mondja, persze ha egyáltalán az Grayre és Silverre vonatkozik. :)


Rengeteg elméletem született ki lehet, de egy van, ami számomra biztos. Csak sajna van egy olyan érzésem, hogy Mashima megszívat mineket ezzel a fejezetcímmel, és totál nem Grayről fog szólni xd

2014. jún. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát hamarosan megtudjuk, holnap már péntek. :D
2014. jún. 5. 22:07
 5/6 anonim ***** válasza:
egyik barátnőmmel régebben sokat agyaltunk rajta ( mostmár persze mi is rájöttünk ) de még egy olyan elméletet is kreáltunk hogy silver Ur férje volt ( mert valahogy urtearnek is lennie kellett ) és most bosszút akar állni Grayen xDDD
2014. jún. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
érdekes verzió. :D
2014. jún. 7. 14:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!