Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyik a jobb, az...

Szerintetek melyik a jobb, az Alkonyat vagy a Harry Potter?

Figyelt kérdés

2014. jún. 17. 23:56
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%
Mind a kettőőő!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2014. okt. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%
Én a romantikus történetek pártját fogom, tehát az Alkonyat. :-)
2014. okt. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

az Alkonytot még olvastam teljesen a htása alákerültem egyszerűen imádtam,de így utólag nem olvasnám el újra, talán mert 12 évesen olvastam és oda voltam az egész Love storyér, de ha jobban bele gondolok nincs benne semmi amiből valami tanulságot le lehetne vonni (szerintem ez igenis fontos egy könyvben nem csak a románcok) a lényege a szerelem, áloddunk fel mindent ezért, aztán 19 évesen szűljünk egy gyereket és ez persze totál természetes.........

HARRY POTTER!!! egyszerűen IMÁDOM ezt az Alkonyat után olvastam (pár hónappal) nem részletezem az egész történet úgy tökéletes ahogy van és ennyi év után is megálja a helyét, érdekes, izgalmas, és persze remek a tanúlsága, üzenete....

Összességében az Alkonyat is jó de összesem vethető egy HP könyvel sem :)))

2015. febr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!