Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi olyan érdekes a "How to...

Mi olyan érdekes a "How to Train Your Dragon" filmben? szerintem nem jó 10/-10. ja és láttam de azonal el mentem revoltozni. Vélemények?

Figyelt kérdés

2014. jún. 13. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Maga a srác meg a sárkány kapcsolata. Mindketten megnyomorodnak és ott vannak azok a fránya előítéletek is, aztán legyőznek minden akadályt. Olyan szívmelengető sztori.

Ja és ugye sárkányok és sárkányokon lovagló vikingek szerepelnek benne. Imádnivaló.

Alig várom már a második részt. :)

2014. jún. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nm kelene folytatni a filmet


meg látom a fb-n is hogy 6 mikllió like van

2014. jún. 13. 15:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert a stúdió átlagos felhozatalával szemben, amelyek többnyire elcsépelt pop-kulturális poénokra építő humorral és feledhetőbb szereplőkkel rendelkeznek, ez komolyabb és érzelmesebb volt, a világa, a szereplői és az ő viszonyaik kicsit jobban kidolgozottak. Az is segített, hogy a főszereplő srác és sárkány pont olyanok, hogy a legtöbb lány abszolút odavan értük.


Legalábbis ezt mondják mások. Engem szintén hidegen hagyott a film és szerintem is tényleg túlzás egy kicsit ez az elsöprő népszerűség.

2014. jún. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

Én nagyon szeretem, és mivel sikeres lett, ezért nem fogják azért nem folytatni, mert pár embernek nem tetszett.


Ha nem tetszik, nem tetszik. Nem kötelező szeretni. De hogy ezért valaki kérdést írjon ki?? :D Ne nézd meg újra, ne nézd a folytatást, ennyi. Senki se kötelez rá :)


És 10/-10.... nem vagy te egy kicsit elfogult? Látszik nem láttál még rossz filmet.

Még egy rossz film se annyira rossz, hogy -10-et adjak rá.

Gyerek vagy még ahhoz, hogy megfelelő kritikát alkoss, kb. 12-14 évesnek tippellek.

Jöhet a lepontozás :)

2014. jún. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
LOL én 15 vok, és jól tudok revoltozni! XDXDXD :DD
2014. jún. 18. 11:16
 6/6 anonim válasza:
Én imádom
2015. aug. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!