Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valaki nem-e tudja mivan a...

Jani320 kérdése:

Valaki nem-e tudja mivan a KissXsis OVA-val? Elkezdtem nézni és 10-nél befejeződött, a mangát is elkeztem de az annyira nem érdekes mint maga az anime. (ez az én véleményem)

Figyelt kérdés

2014. jún. 8. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Folyamatosan jelennek meg az új részek, úgy tudom hogy a manga köteteivel együtt talán (?). Mindenesetre beérted a megjelenést, így várnod kell míg a következő rész meg nem jeleik~
2014. jún. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tényleg? 6-7 hónap ez előtt lett fel töltve az utolsó magyar..bocsi hogy nem írtam oda de én a Magyara gondoltam..te lehet nem. ha folyamatosan jön ki új akkor meg tudnád írni hogy te hol nézed?
2014. jún. 9. 19:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszem az Uraharashop fordítja, oda menj fel, regisztrálj és nézd mikor jelenik meg új rész. De sajnos igen, valamikor több mint fél évet, de volt olyan OVA ahol több mint egy év (!!) után volt csak folytatása, sajnos ez így megy, addig keress valami mást :)
2014. jún. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!