Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mondanátok ilyen filmeket/anim...

Mondanátok ilyen filmeket/animéket?

Figyelt kérdés
Amikben érdekes, fordulatos, elgondolkodtató a történet és egy kicsit gondolkodni kelljen rajta hogy összeálljon a kép róla. Mint pl az Inception. (90-es évektől újabb)

2014. máj. 3. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Oldeuboi, Les Rivieres pourpres, Five Fingers
2014. máj. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Fényember válasza:
hát mindkettő anime, és eléggé szomorúak, bár engem elgondolkodtattak: a szentjánosbogarak sírja,chihiro szellemországban
2014. máj. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez egy anime, nem tudom, hogy mennyire elgondolkodtató, de szerintem nagyon érdekes, és mivel sok helyen homály van, ezért lehet rajta gondolkodni = Attack on Titan (AoT) vagy japán nevén Shingeki no Kyojin (SnK). De szerintem az előző hozzászóló példái is nagyon jók, a másodikat annyira régen láttam( vagy 7 éve), de megint kedvet kaptam rá :)
2014. máj. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi de az attack on titan-t már akkor végignéztem amikor kijött :D de a Chihiro szellemországban-ról már hallottam úgyhogy megnézem :)
2014. máj. 5. 09:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor rendben :)
2014. máj. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!