Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ezt valaki letudja nekem...

Ezt valaki letudja nekem fordítani?


2014. máj. 28. 15:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Nyilván nem fogja senki lefordítani az egész számot.
2014. máj. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Igen, valaki le tudja fordítani.
2014. máj. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

és ki?

amúgy ez nem egy szám...

2014. máj. 28. 20:05
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindegy hogy mi, ennyi szöveget, ráadásul ami nem is másolható, senki nem fog lefordítani, mert nincs egy idegenre ennyi szabadideje senkinek.
2014. máj. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elég bunkók vagytok a kérezővel..biztos vagyok benne h nektek is voltak ilyen, idota kérdésetek amikre lehet h hosszan kellett valszolni..2 ez a kérdező az aki ezekre a violettas kerdesekre mindig tudja a valaszt(nagyjabol) :D szal nem kell itt pofázni, nem az volt a kérése h most itt irjátok le a véleményeteket,nem tudsz segiteni mehetsz tovább-.-
2014. máj. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
na a tesóm le tudta valamennyire fordítani mivel ez francia szal kb annyi h tomas visszajön a sorozatba és szétválasztja leont és violettát egy új szereplővel akit Szófiának hívnak, lesz még egy új szereplő akit leonardonak hívnak , és angie nem fog tudni választani Pablo és közte vmi ilyesmi..,lesz még egy új szereplő akit Joaquinnak hívnak és ludmillába szerelmes lesz és kb ugyanez lesz itt is mint angienél meg vmi h federico és ludmilla közé áll, olga és ramaillo vhova elmennek együtt, German bocsánatot kér violettától és angietől mert h beöltözve figyelte még a második évadban h mit csinálnak álruhában :D, és vmi új dolog lesz angie és közte(uu, lesz még egy új szereplő MORA aki diego tesója,húga, bekerül a stúdióba és ott fog tanulni és lesz ezért valami gond naty és maxy között :D, lesz valami Federicoval Francescával Ludmillával és Marcoval, és Federico még mindig violettáéknál fog lakni, olgának vmi betegsége lesz vagy vmi ilyesmi, NA most jön az izgi :D Leon és Francesca között lesz egy csók is de nem fog sokáig tartani ez a kapcsolat, diego el fogja fogadni h az apja Gregorio, Leon és violetta írni fognak egy új dalt, és Tomasnak és Violettának lesz egy klippjük a U-Mixnél, Camilla és Brudway között lesz vmi és Camilla sokat fog habozni h mit is kéne csinálnia a kapcsolatukkal...vége bocsi h néha kicsit furán irtam le de ezt nem lehetett normálisan lefordítani olyan nyomorékok voltak a videóban a betűk :D nem tudom mennyit tudtam segíteni de azért leírtam, sztem azért vannak benne érdekes infók is..
2014. máj. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Volettának és Tomasnak lesz egy új klippje* bocsi ezt rosszul irtam
2014. máj. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nem "bunkóztunk" volna, akkor te le sem szartad volna a kérdést, csak így benned volt a "csakazértis". Ismét működött a fordított pszichológia. Lényegében nekünk köszönheti a választ (amiből amúgy egy szót sem értek).
2014. máj. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon elhitted. Hat nyilvan nem értesz belőle semmit IQ kellene..amugymeg azert irtam meg mert nekem már elég sokat segített a kérdező meg amúgyis próbálok válaszolni,segíteni ezekben a kérdésekben ha tudok
2014. máj. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon Szépen Köszönöm a segítséget,a fordítást :))) és a pozitív kommenteket :))
2014. máj. 30. 18:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!