Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Avatar c. filmben, Jake...

Az Avatar c. filmben, Jake avatárja nem hasonlít Edward Cullen-re?

Figyelt kérdés
Nem tudom, ki látta már, vagy ki nem, de aki látta, annak a véleményére nagyon kíváncsi vagyok. Tesómmal csak ámultunk a moziba, amikor láttuk, hogy na'uvik/vagy nem tom h kell elírni/ közt, tökre olyan mint Edward. A fogsora, meg az orra is. Meg szerintem a filmben is vannak a Twilight-hoz hasonló dolgok. Pl.: A Twilight saga első könyvében, benne van az, amikor Bella azt mondta Edwardnak, hogy: Eddig azt hittem, hogy csak levegőnek nézel, de már látom, hogy halálra akarsz idegesíteni. /nem pontosan, de ilyesmi/ Na, és ez teljes egészében benne van a filmben, mikor az öreg nő, dumál a kávés bögrébe-golfozós pasinak.
2009. dec. 27. 12:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Alkonyat.......
2010. jan. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az írásodból is kitűnik, hogy egy tipikus alkonyat fangörl vagy.Hagyd békén a normális filmeket!
2010. febr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
edward cullen egy szexisten. :D az a kék fos meg egy nagy adag szr :DD nemis láttam,nemis fogom látni :D ;)
2010. jún. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!