Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Avatar c. filmben, Jake...

Az Avatar c. filmben, Jake avatárja nem hasonlít Edward Cullen-re?

Figyelt kérdés
Nem tudom, ki látta már, vagy ki nem, de aki látta, annak a véleményére nagyon kíváncsi vagyok. Tesómmal csak ámultunk a moziba, amikor láttuk, hogy na'uvik/vagy nem tom h kell elírni/ közt, tökre olyan mint Edward. A fogsora, meg az orra is. Meg szerintem a filmben is vannak a Twilight-hoz hasonló dolgok. Pl.: A Twilight saga első könyvében, benne van az, amikor Bella azt mondta Edwardnak, hogy: Eddig azt hittem, hogy csak levegőnek nézel, de már látom, hogy halálra akarsz idegesíteni. /nem pontosan, de ilyesmi/ Na, és ez teljes egészében benne van a filmben, mikor az öreg nő, dumál a kávés bögrébe-golfozós pasinak.
2009. dec. 27. 12:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%

Edward szerintem egy kis ratyihoz hasonlít, így sok hasonmása lehet, és szard már le, hogy most más szerint hasonlít-e vagy sem.

Ha nem, akkor neked sem?

2009. dec. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
csak mások véleményére is kíváncsi vagyok ˇ.ˇ
2009. dec. 29. 12:10
 3/13 anonim ***** válasza:
62%

Te nem vagy normális!!!

Edward Cullen-t egy kék izéhez hasonlítani!!!

Amúgy van benne valami...

XD

2009. dec. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%

Húbammeg.. te beteg vagy, komolyan...


Most képzeld el az életedet anélkül, hogy kiírtad volna ezt a kérdést...



nos?



megvan?



Élsz még??



Gondolom élsz... tehát... mi értelme is volt kiírni ezt a kérdést? Valamivel is fontosabb lett a szereped a civilizáció fejlődésében? Kötve hiszem...


Gondolkodj el...

2009. dec. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem az volt a kérdés, hogy: Minek tartasz, ha ezt a kérdést kiírom: Az Avatar c. filmben, Jake avatárja nem hasonlít Edward Cullen-re?

Amugy fogalmam sincs miért kell ilyen bunkónak lenni.

2009. dec. 29. 16:36
 6/13 anonim ***** válasza:

szerintem csak a foga hasonlít

és az előttem szólónak üzenem h te bele halnál e ha normálissan válaszolnál?

és nézzük



még élsz....


pfff... gáz...

2009. dec. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
NEM NEM NEM NEM és NEM! Menj vissza az alkonyatra nedvesedni, hagyd békén a normális filmeket.Nem akarom hogy a magadfajta idióták miatt az avatar=twilight hype legyen.
2010. jan. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kössz a választ. Komolyan mondom, hogy mindenki kib*szott rendes. Ha valaki útálja a Twilight-ot, akkor miért nem szidja, valami Anti twilight klubban? miért kell mindenkit lecseszni azért, mert szereti a twilight-ot. nem értem az ilyen s*ggfejeket.
2010. jan. 15. 16:02
 9/13 anonim ***** válasza:

2009-12-29 17:05


velem meg mibajod volt ...

én csak egy egyszerű választ írtam....

2010. jan. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
XD igen. Tudom. Csak milyen lett már volna, hogy kapjátok be jó? ja igen. a 17:?? ő jófej..XD na am. télleg. Te kiálltál mellettem. Szóval kösssz ^^
2010. jan. 24. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!