Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Angol felirat a South of...

Angol felirat a South of Nowhere c. sorozathoz?

Figyelt kérdés
Megvan mind a 3 évad, van hozzá magyar feliratom is, viszont most nyelvtanulás miatt akartam hozzá szerezni angolt is. Már vagy 30 helyről letöltöttem viszont mindig ugyan az volt a gond... Ahogy elkezdtem nézni az 1. részt, a felirat 00 másodperctől kezdődött (az első 04-ig tartott), viszont a beszéd csak valahol a 05-06 mp. körül kezdődik. Tehát az egész el volt csúszva... sajnos mindnél... Mivel a magyar passzol, nem tudom mi lehet a gond. Ha valaki tudja honnan szerezhetnék rendes angol feliratot, vagy hogy a mostanit hogyan lehet (ha lehet) eltolni, annak megköszönném :)

2014. ápr. 19. 07:09
 1/2 A kérdező kommentje:
Na... azt már végre sikerült megtalálnom, hogy hol tudom eltolni a feliratot. Ha kereken +7.0mp-el eltolom, akkor tökéletes... az első kb. 8 percben... az meg nem buli, hogy egész film alatt azt a k va feliratot tologatom... (ezt eddig 7 külön felirattal próbáltam, minddel ez volt). Ötlet?
2014. ápr. 19. 10:24
 2/2 anonim válasza:

Szi érdekelne a magyar felírat ha esetleg megvan még.


Én angolul felíratnélkül tudom de lehet, hogy belehet állítani ott is felíratot

2023. nov. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!