Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Életbevágó! Milyen sorozatot...

Életbevágó! Milyen sorozatot nézzek?

Figyelt kérdés
Friends, HIMYM, TBBT, Dexter, Supernatural (L), The Simpsons, Family Guy, American Dad, Futurama... Ezek pipa. Ami nagyon-nagyon hiányzik az életemből, az a Supernatural....... tudom, hogy a 6-7. évad nagyon durván mélypont volt, de akkor is kitartottam, és úgy érzem, hogy a 8-9. évadra egész ügyesen visszahozták az elvárt szintet. Tudom, hogy kicsit függő vagyok, és olyan, mintha nem lenne életem, de amúgy van, csak nem akarok foglalkozni vele. :D Ma elkezdem a The Walking Dead-et, nem tudom, mennyire fog tetszeni, vegyes érzésekkel fogok neki, de ha tudtok bármilyen Odaáthoz (ez a cím... :D) hasonló sorozatot, írjátok meg! Vagy bármilyen, az említettekhez témájában, színvonalában közelálló alkotást szívesen fogadok! Köszi.
2014. ápr. 12. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:

életbevágó? komolyan? mit fogsz kiírni, hogyha tényleg valami fontos kérdést akarsz feltenni?


friends himym tbbt-hez hasonlít: modern family, that 70s show, scrubs, it's always sunny in philadelphia


a rajzfilmekből meg a south park hiányzik. a dexter meg a supnat nekem nem tetszett, úgyhogy azokhoz hasonlókat nem tudok

2014. ápr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
South Park és a Scrubs is megvolt, elfelejtettem írni, köszi a többit. Ha meg tényleg életbevágó kérdésem lesz, nem ide fogok írni. :))
2014. ápr. 12. 14:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Látom, animációsakat is szereted... esetleg az Archer?

Én drámafan vagyok, úgyhogy mást nem nagyon tudok írni...

2014. ápr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!