Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik sorozatot tartod...

Melyik sorozatot tartod minőséginek, és miért?

Figyelt kérdés
Konkrétan, nem úgy értem, hogy milyen kritériumoknak feleljen meg, hanem nevezd meg. Ez nem ilyen kérdés, hogy ajánlj sorozatokat, hanem érdekel, hogy mit tartotok MINŐSÉGINEK.
2014. ápr. 7. 14:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Breaking Bad, mert egy zseniálisan felépített pszicho-dráma.
2014. ápr. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Pontosan én is azt ajánlottam volna mint az első.

Tökéletes sorozat! :)

2014. ápr. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Lost eltüntek. A történet zseniálisan van felépítve, meglepő fordulatai vannak.
2014. ápr. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Breaking Bad, ahogyan az első kettő válaszoló írta. És most a True Detective- eszméletlenül jó monológokat írtak a főszereplőnek.
2014. ápr. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Breaking Bad, Game of Thrones, The Walking Dead. Mondanám a Sherlockot is, de az utóbbi részek miatt (bár nekem azok a kedvenceim) nem éppen a minőségi kategóriába sorolnám.
2014. ápr. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem a Trónok harca,meg a Walking Dead.

Mindkettőnek a képi világa mintha mozifilm lenne.És tartalmilag is jól fel vannak építve.

2014. ápr. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Drót (The Wire)


A legrealistább(nak tűnő) bűnügyi sorozat. Azért csak "tűnő", mert persze nem ismerem a baltimore-i alvilágot. :)

2014. ápr. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy fogjátok mondani a Breaking Badet. Én még nem láttam, de épp tervezek belenézni, mert már tényleg mindenki annyira dicséri. Amit én nagyon szerettem, de már véget ért, az a Brothers & Sisters (Testvérek), de sajnos amennyire jól indult, olyan nagyon lement az 5. évad színvonala.

Várok még válaszokat. Köszi mindenkinek, és írjatok újakat is légyszi.

2014. ápr. 7. 18:58
 9/11 anonim ***** válasza:
BB olyan hogy lehet nem fog az elején tetszeni a lassúsága miatt, de megéri folytatni az utolsó évad valami hihetetlen epic.
2014. ápr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Róma


Egy rendkívül igényes sorozat, a díszletek tökéletesek, a forgatókönyv remek, a párbeszédek rendkívül igényesek, a színészi alakítás hiteles. Történelmileg is hű, persze itt-ott vannak benne csúsztatások és fikciók a történek gördülékenysége és élvezhetősége okán. Sajnos 2 évadot ért meg, mivel hatalmas összegeket emésztett fel a gyártása, de az a 2 évad tömör és abszolút magával ragadó.

2014. ápr. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!