Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Naruto VS Sasuke? ()

Naruto VS Sasuke? ()

Figyelt kérdés

Na ugye Rikudou Sennin Sasuke-nek adta át az erejét,ebből lehet arra következtetni hogy felébredésénél aktiválódik benne a rinnegan. Narutoba pedig van az összes bijuu-ból chakra.(Gondolom ez azért még nem azt jelenti hogy a 9 bijuu teljes ereje benne lenne).

Na de ha Sasuke rinnegan-al rendelkezik,egyértelműen lepipálná narutot nemde?

Elméletileg naruto fő erőssége kurama,jó ezt még megcsapják jó pár bijuu-val,de a rinnegan tudja irányítani a bijuukat,és meglehet vele idézni a Gedo Mazo-t is,+ ha ismeri madara "pokoli láncait" amivel simán kilehet tépni narutoból a bijuukat(madara meg is tette ezt a narutoban lévő fél kurama-val) akkor elméletileg simán leverné narutot 1vs1-be.

Szeretnék pár véleményt meghallgatni erről :)

(az olyasmit most hagyjuk hogy sasuke jófiú lett,és nem szakítaná ki a bijuukat mert akkor naruto meghal simán(bár ez is elég érdekes mert a 9 együtt pont a 10 farkúval egyenlő,akit ha kitépnek nem hal meg a jinchuuriki)

Na meg a másik... szerintem a 8 farkú bee-hez akarna visszamenni,shukaku meg garaa-hoz)

Sasukenek meg a rinnegan-ja tuti megmarad ha vége a harcnak akkor is.



#Naruto #Sasuke #hokage cím
2014. ápr. 4. 13:52
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Szia, igen megfelezte. Azonban a lényegen nem sokat változtat. Láttam a mangát, egyenlő... hát..

Narutot sokkal jobban szeretem de Sasuke szerintem már felülmúlta... Miért is? Mert Sasuke azért nem nyert, mert még nem ismerte a rinnegan erejét teljesen... azóta eltelt sok év. Már biztosan maximálisan tudja irányítani.

Bár lehet azóta Naruto is tanult pár trükköt, esetleg nagyobb szintre emelte a tudását..

Talán a movieból kiderül, vagy az új generáció történeteiben megcsillogtatják a tudásukat a régiek. :D

2014. nov. 23. 16:34
 12/16 anonim ***** válasza:
Kétlem hogy a folytatásban komoly harcok lennének. Elég ha elolvasod a 700.fejezetet. Hosszú ideje béke van, nem vásárol senki fegyvert, ninjatekercsek helyett könyvek láthatóak, a béke hatására fejlődni kezdtek: laptop a hokage irodában, felhőkarcolók vannak Konohában, papírpoharas levest árulnak, Konohamaru leszidja Naruto fiát mert ninjacsillag van nála... Szóval valszeg elindult egy háború ellenes technikai fejlődési folyamat.
2014. nov. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ha nézted a movie trailerét.. láthattad hogy lesz ott még akció.. :)
2014. nov. 26. 20:55
 14/16 anonim ***** válasza:
A movie a Naruto (Shippuuden) vége és az új manga (ami a gyerekekről fog szólni) között játszódik.
2014. nov. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Plusz kb. a movieknak semmi közük az eredeti sztorihoz, olyanok mintha fillerek lennének.
2014. nov. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

*vége és előtt

kissé hülyén fogalmaztam, gyorsan írtam :D

2014. nov. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!