Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Vasember filmről lenne szó...

A Vasember filmről lenne szó elolvassátok ami lent van?

Figyelt kérdés
Na a Vasember film -et megnéztem végig azaz az 1-et a 2-őt és a 3mat és valahogy motivált engem hogy én is építsek és feltaláljak új dolgokat új technológiás dolgokat mint egy páncél ami a kezéből kilő lézert azaz coppyntani szeretném a vasembert kicsit másképp! Szerintetek kövessem az álmomat vagy ne is törődjek vele? Fontos a kérdés

2014. ápr. 3. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér. :) Miért ne? (Ha tanulsz: Jön a nyár, szabadidő, hajrá! )
2014. ápr. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tengor ***** válasza:

Ez az érzés bennem is megvolt, mondjuk engem Jarvis és a kamerázó, poroltó robotja fogott meg. Elkezdtem robotépítéssel foglalkozni. Persze nem egyből robotkart, kezdésnek egy vonalkövetővel bíbelődöm.

Tanulj! Ha nem is lesz belőle vasember páncél, biztosan hasznodra fog válni.

2014. ápr. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kövesd az álmod! Ha nem is leszel egy Toni Stark, egy próbát akkor is megérdemel. Hajrá New Iron Man!!!!!!!!
2014. ápr. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi az összes választ! Amúgy még fiatal vagyok 12 éves és az ilyen nagyobb technológiáju dolgokkal 16 vagy 17 éves koromban kezdek foglalkozni! Addig is jövő héten elkezdek egy kerékpárt készíteni. Ha kész lesz ( kb. 2 és fél hónap ) akkor készítek képet róla! Kössz a válaszokat! Amúgy 2. Válaszoló, majd egyszer elmagyarázod hogy hogyan kell ilyeneket csinálni?
2014. ápr. 4. 16:04
 5/6 Tengor ***** válasza:
Reméljük eljutok arra a szintre, hogy el tudjam magyarázni, addig is linket tudok küldeni :D
2014. ápr. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké Köszi!!! Várom a linket!
2014. ápr. 4. 20:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!