Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit szólnátok ahhoz? Ha a...

Mit szólnátok ahhoz? Ha a Vasemberből sorozat készülne?

Figyelt kérdés

Nagy rajongója vagyok a triológiának, de úgy sajnálom, hogy csak 3 része van.... Én még többet szeretnék! :D

Aki látta a 3. részt, az tudja és levonja a következtetést a végéből, hogy nem lesz több rész. Habár az ilyeneknek az lesz a vége, hogy a többi rész elcsépelt és erőltetett lesz.

Mégis jó lenne még pár akció! ;)



2013. dec. 31. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Ne vedd sértésnek,csak magánvélemény de szerintem a 2 és 3 is elég rossz volt.A 2 gagyi a 3 meg hülyeség

Ettől függetlenül a karakter kivaló,szerintem ő a legvállalhatóbb Marvel karakter és jó lenne még pár sztori..de jók.

2014. jan. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
20%
én neked eltudom intézni hogy Berényi Miki felvegyen egy serpenyőt a kis kopasz fejére és ő lesz a faszember.
2014. jan. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Rajzfilmsorozat van.
2014. jan. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De a rajzfilm nem olyan, mint a film! :D Abba nincsenek benne azok a vicces poénok, amiket Robert Downey Jr. el is tud játszani jól! :D
2014. jan. 2. 18:27
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek az első hozzászólóval. Az első része jó volt, de a 2. felejthető, a 3. meg még azt sem közelítette meg. Ez a 2 rész aminél megkell erőltetnem a buksim, hogy miről is szólt.

Most ha csinálsz belőle egy sorozat akkor már az első részekben ellaposodna (lásd a Shield, már az első rész 5. percében malmoztam és a plafonon lévő pókokat kerestem, a többi részt meg sem mertem nézni). Lesz Avengers 2 érd be ezzel.


Ezzel viszont nem értek egyet: "Ettől függetlenül a karakter kivaló,szerintem ő a legvállalhatóbb Marvel karakter és jó lenne még pár sztori."

A legkiválóbb karakter Amerika kapitány. Az összes többi a nyomába sem ér.

2014. jan. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is imádom a Vasembert :) Főleg Robertet... <3<3<3 :) amugy 4.rész lesz meg talan tobb is...csaaaak....nembiztos hogy RDJ jatszani fog bene :(( Nekem nagyon tetszett a tobbi resz is :)
2014. jan. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem totál hülyeség lenne RDJ leváltani... illik hozzá a szerep.

Pedig lesz. Beígérték az IM4-et. Közvetlenül az Avengers2 és a Thor3 után asszem.

2014. máj. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt olvastam hogy folytatják a vasembert csak nem bisztos hogy RDJ ,és azt is hogy valószínüleg marad RDJ mert ha lecserélnék igaz hogy olyan színészt szerződtetnének aki olcsóbb csak nem lenne meg a bevétel.És akkor a Marvel-nek veszteség lenne,és nem érné meg.Szóval ne aggódj szerintem megmarad a mi régi Tony Stark-unk. :)
2014. máj. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 3.rész a kedvencem
2021. márc. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!