Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jó sorozat nekem, amit még...

Jó sorozat nekem, amit még nem láttam?

Figyelt kérdés
Tegnap befejeztem a Harmadik műszak című sorozatot is, nekem nagyon tetszett, mert szeretem az ilyen orvosos-rendőrös-tűzoltós dolgokat, kivéve a helyszínelőket, szóval NY-i, Miami meg stb. helyszínelőket nem akarok nézni. Szeretem még a családi történetekről szólókat is, pl. a Barátok köztöt is mindig nézem. Amik a legjobban tetszettek és már végig láttam őket: Grace klinika, Harmadik műszak, Dexter, Így jártam anyátokkal, Hősök, Rex felügyelő (ez csak a kutya miatt:D, Szégyentelenek. Talán mert itt a magánélet is jelen van, nem csak gyilkolnak, megoldják a bűntényt és vége. Amiket még láttam, de annyira már nem tetszettek (a többségüket csak félig néztem meg, mert meguntam az első pár évad után): Dr. House, Gyilkos akták, Vészhelyzet, Lost (ezt pl. az utolsó évad utolsó 3-4 részéig láttam, mert utolsó részekhez már baromira nem volt kedvem, akkora hülyeség lett a végére, nem tetszett), Szökés, A mentalista, Bűbájos boszorkák, Született feleségek, Vámpírnaplók, Odaát, Jóbarátok, Skins és a Totál szívás, amit mindenki agyon dicsért, de nekem egyáltalán nem tetszik. Oké, nem olyan rossz, de amiket fentebb mondtam, sokkal jobban tetszettek. Na szóval tud még valaki valami sorozatot nekem? :D
2013. dec. 31. 10:44
 1/5 anonim válasza:
Jim szerint a világ. Elég beteg, de vicces, mármint valaki számára fárasztó, de azé' 1 próbát begér
2013. dec. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ennyit láttál, de az Agymenőket nem? Azonnal pótold szerintem :D

2éve láttam kb. 4napja kezdtem újra és a 4. évad közepénél vagyok, annyira rákattantam megint. Messze a legjobb sorozat.

2013. dec. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezen kívül még az Arrow, a Trónok Harca az ami jó. Na meg persze a Spartacus, bár annak már vége :(
2013. dec. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 davidka97 válasza:
Cleveland show szerintem az is tetszene ha nem láttad vagy az ördögi kör nekem az nagyon tetszett régebben adták coolon
2013. dec. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Maffiózók

- sorozat -

(The Sopranos, 1999) [link]


[link]


[link]

2013. dec. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!