Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kinek mi a véleménye az Így...

Kinek mi a véleménye az Így jártam anyátokkal befejezéséről? SPOILER!

Figyelt kérdés

SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Vége.... hát jó,h már nem húzták tovább de azért hiányozni fog ... :(

Amikor Robinék elmondták,h elváltak... hát akkor dobtam egy hátast. NAgyon nem örültem neki. De aztán elkezdtem gondolkodni... és voltak apró jelek amik arra utaltak,h valami nem okés. Illetve arra is,h Robinnak se teljesen közömbös TEd. Meg eleve a sorozat csak egy nagyon kis része szólt az anyáról Robinról ellenben nagyon sok (ezt ugye a srácai is mondták) Pár résszel ezelőtt még én is falra másztam a sok "Robin-Tedezéstől" de régebben nagyon szerettem őket. Azt persze már az első évad első részéből tudni lehetett,h nem Robin az anya, na de akkor is jók voltak együtt. Szóval a régen elfeledett imádatom újra előjött :D szerintem nagyon jó lett bár tény,h szomorú is volt. MEg ha belegondolunk Robin azután,h Barneyval elvált tök sokat szenvedett és egyedül volt, de ha a vége jó minden jó :) Ted volt az aki mindig mellette volt.

Na de én kiadtam magamból nektek,h tetszett?



2014. ápr. 2. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sose tudtam elképzelni, hogy Barneynak ne legyen gyereke, de azért nem így gondoltam... Én teljesen Barney-Robin, Ted-Tracy fanatikus vagyok. Az utolsó évad alatt a készítők velem elérték, amit akartak, nagyon megszerettem az anyát. A rengeteg teória ellenére se akartam belegondolni, hogy milesz, ha meghal... Amúgy a válást akkor vágtam le, mikor Barney először, a McLarensben sorolta, hogy "Robin Scherbatzky mindenhonnan" (csak nem New Yorkból). Azt hogy az anya meg fog halni, az esküvőjüknél már éreztem... Ez a 2. nap azóta, hogy megnéztem, és még mindig sírok... Nekem kifejezetten nem tetszik a vége. Nem szeretem a Robin-Tedet. Régen jók voltak, de már... Nem.
2014. ápr. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Nekem az, hogy volt már ilyen kérdés, az alatt is lehetne tovább vitatni.

Mellesleg tetszik, az élet se hepiend, és legalább több üzenete van így. Igen, a Tracy-s üzenet is elég lett volna, de így talán életszagúbb...

2014. ápr. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
nekem nagyon nem tetszett...... barneynak gyereke.. miii??.. meg hogy meghal tracy.. meg a végén is, hogy összejön robinnal.. na ez nagyon nem okés.. így kellett volna maradni.. happy end. az lett volna jó.. na mindegy..
2014. ápr. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Szergej55 ***** válasza:
60%
Szar.
2014. ápr. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó volt, az alternatív annyira nem tetszett, mert az már rettentően happy end... Teljesen jó volt, bár egy ideig emészteni kellett, ami az üzenete akart lenni. Kicsit keveset adtak arra, hogy hogyan találkozott az anyjukkal, folyamatosan a jövőbe ugrált... Mindegy, ez volt a befejezés, hiányozni fog.

HIMYM 4ever<3333

2014. ápr. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Kedves utolsó Te hol láttad az alternatív befejezést?

Ha tudsz küldenél egy linket? :)

2014. ápr. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Valamelyik megsoztón terjeng, egy rajongó cisnálta csak, vagdosott.

De jön ki dvd, arra állítólag forgatnak egy ásik befejezést....ami k......rva nagy hülyeség, mert ez így pont jó szinte...

2014. ápr. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszett.


Jó volt,hogy a vége kicsit valóságszerű volt.

Nekem eleve nem tetszett ez a Barney-Robin kapcsolat.

Örülök,hogy Barney újra önmaga lett.

Ő ilyen.Miért kellene megváltoznia?Miért kell mindenkinek ugyanolyan életet élnie?Ő ilyen volt.Nem való mindenkinek a házasság,gyerek,monogám kapcsolat.Ő ettől nem volt boldog.A végén nem értettem egyet azzal,hogy lett egy gyereke,ami megváltoztatta,mert ez a valóságban nem így működik.Persze attól szeretheti a gyereket,de akkor sem változik meg az ember,attól még az marad,aki.


Ted és Robin végül is 25 éven keresztül húzták-vonták ezt a kapcsolatot.

Nem voltak egymáshoz valóak,de mégis vonzódtak egymáshoz.

Erre épült az egész sorozat.

Ted megkapta azt,amire vágyott,gyerekekre és boldogan élt egy nővel,akit szeretett.

De szerintem mindig Robin volt neki az első,még ha ezt nem is vallotta be.És itt jön be a valóság.Sok ilyen van a világban,ahol az emberek nem feltétlen azzal élnek,akit a legjobban szeretnek.

Szerette ő Viktóriát is,meg a gyereki anyját is,de annyira nem,mint Robint,és ezt a gyerekei is megérezték.

Sajnos egyedül ez az anyának volt rossz.De neki ez volt a sorsa,az ő nagy szerelme pedig fiatalon halt meg.

Lehet,hogy neki sem Ted volt a legnagyobb szerelme,csak egyfajta pótlék,próbált túllépni a barátja halálán,de lehet soha nem sikerült neki,úgy,mint Tednek sem Robinon.

Így a végén mindenki azzal lehetett,akit a legjobban szeretett.


Sajnos az élet ilyen,nem mindig azt kapjuk,amit szeretnénk,nem mindig az jut nekünk,amire számítunk.

2014. aug. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Tökéletes lett.
2014. okt. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!