Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Naruto shippuden 271....

A Naruto shippuden 271. részében mikor Sakura elveszti az emlékeit az a rész folytatodik valamikor?

Figyelt kérdés

Amúgy nem értem akkor mi volt az a másik lény vagy mi ami eltűnt, és mi szükség volt arra,hogy felvegye az alakját ?


Ha van folytatás ne spoylerezzetek csak írjátok meg melyik rész!


Megtudná nekem azt is mondani valaki, hányadik rész az amikor Naruto már a shippudenben kibékül a Rókadémonnal,és összefognak,hogy legyőzzék Tobit.



2014. ápr. 2. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt a részt én kihagytam. De úgytudom, hogy ez egy előzetes rész az egyik naruto mozi filmhez. A 330-dik körül fognak össze pontosan ezt sem tudom. Bocsi! Az első kérdéssel kapcsolatban azért nemtudok válaszolni, mert én inkább a manga eseményeit követem figyelemmel. De úgytudom, hogy ebben a Naruto moziban valami olyasmi történik, hogy egy párhuzamos világból kerül át Sakura ahol Naruto szülei még élnek. De lehet, hogy kavarok. Ennyit tudtam most így hirtelen segiteni.
2014. ápr. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

sziaa:) 1. válaszolónak igaza van, nem kavar:D kb ez lenne a lényeg.

amúgy szerintem az egyik legjobb naruto film, már vagy háromszor megnéztem, ha van kedved meg időd valamikor nézd meg te is (:

itt egy link: [link] jó szórakozást!

2014. ápr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!