Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik sorozatot nézzem?

Melyik sorozatot nézzem?

Figyelt kérdés
most hogy vége lett a Walking Deadnek, le kell kötnöm magam fél évig valamivel, nem tudnátok jó sorozatokat ajánlani? Hallottam hogy a Breaking Bad és a Sons of Anarchy (nem biztos hogy jól írtam őket, entschuldigung) nagyon jók, a Supernatural első 5 évadjáról is jókat hallottam. El tudnátok mondani hogy miről szólnak úgy spoilermentesen? Azért bennetek őszintén jobban bízom mint az ilyen hivatalos oldalakon kiírt rövid, személytelen ismertetőkben

2014. ápr. 1. 21:26
1 2
 11/16 _zozo2_ válasza:

BREAKING BAD BREAKING BAD BREAKING BAD BREAKING BAD BREAKING BAD BREAKING BAD BREAKING BAD BREAKING BAD BREAKING BAD BREAKING BAD!!!!!

A LEGJOBB:DD

2014. ápr. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ajánlanám neked a The Following-ot! Mióta vége a Dexternek ez az új kedvencem:)
2014. ápr. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Breaking Bad- hihetetlenül jó, nem az a sz.r, nyálgép, közhelyekkel telezsúfolt sorozat, mint az átlag.

Meg én ajánlanám a True Detective c. sorit is, eszméletlenül jó monológokat írtak a főszereplő nyomozónak.

2014. ápr. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A Sons of Anarchy egy fenomenális sorozat remek színészekkel és fordulatos story-val. A szereplők nagyon változatosak, van jó fiú, rossz fiú... Vannak olyan részek, ahol nem bírtam abbahagyni a röhögést, és olyanok, ahol elsírtam magam... A legjobb sorozat amit valaha láttam, dráma, thriller, akció, bűnügyi, vígjáték, komédia, néha western...
2014. dec. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Én ezeket nézem és ajánlom:

1.Pretty little liars

2.Teen Wolf

3.American horror story

Ezen kivül még néztem a Walking Deadet de abb hagytam majd ha nem lessz mit néznem megint elkezdem. Meg nagyon érdekel Scream Queens csak várom a szinkront :-D mert nem rajongok a felíratokért igen tudom a szinkron nem jó meg bla bla de...:-D B-)

2016. jan. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Kedvenceim, ajánlom! :)


Felhõtlen Phiadelphia

Dokik


CSI Miami

Gyilkos elmék


South Park

Family guy

Brickleberry


Spartacus

Vikingek

Fekete vitorlák

Róma


Odaát


The pacific

Az elit alakulat

2016. febr. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!