Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik sorozatot nézzem?

Melyik sorozatot nézzem?

Figyelt kérdés
most hogy vége lett a Walking Deadnek, le kell kötnöm magam fél évig valamivel, nem tudnátok jó sorozatokat ajánlani? Hallottam hogy a Breaking Bad és a Sons of Anarchy (nem biztos hogy jól írtam őket, entschuldigung) nagyon jók, a Supernatural első 5 évadjáról is jókat hallottam. El tudnátok mondani hogy miről szólnak úgy spoilermentesen? Azért bennetek őszintén jobban bízom mint az ilyen hivatalos oldalakon kiírt rövid, személytelen ismertetőkben

2014. ápr. 1. 21:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%

Breaking Bad valóban nagyon jó. Egyesek azt mondják kicsit unalmas, de szerintem egyáltalán nem. Sose tudtam abbahagyni, mert tudnom kellett, hogy mi fog történni a következő részben. :)

Amiket még ajánlani tudok az a Banshee, Arrow, The Killing, Spartacus, Homeland és az American Horror Story. Mind nagyon tetszett. Sons of Anarchy-t nem ismerem.

2014. ápr. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Breaking Bad tényleg nagyon jó sorozat, megéri megnézni, de kizárólag csak eredeti szinkronnal, a magyar elvesz a minőségéből. Hasonlóan folyamatos a története, mint a Walking Dead-nek, csakhogy a BB-nek erősebb a drámai oldala.
2014. ápr. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Heló!


American Horror Story, Hatfields and McCoys - minisorozat -, Black Books, The IT Crowd, Blackadder, és igen BB feltétlenül!

2014. ápr. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%

Supernatural 1-4, akár még 5is tényleg jó. Misztikus lények ellen küzdenek benne, sok humorral, jó zenékkel érdekes fő szállal. A vége a sorozatnak, amikor más világokba járnak a szereplők, már ellaposodott.

The Sopranos // Maffia sorozat. Jó színészek, jó történetek. Eléggé magával ragad.

Black Donellys // Rövid, egy évados sorozat, de nagyon jó! És a szinkron is zseniális lett.

Lost Room // a három részes inkább film kategóriába tartozó érdekes történet

Band of Brothers // Rövid sorozat ámerikánus katonák propagandájaként, de hihető katona történeteket dolgoz fel. Stílusában viszi a prímet.

Sherlock // Rövid évadokkal nagyon izgalmas, nyomozós sorozat.

House (első 6évad) // Minden beteg nagyon ritka, halálos betegséggel megy dr Házhoz, aki szerint mindenki hazudik és az igazság csak bunkó módon közölhető. Mindemellett izgalmas, emberi tulajdonságokat bemutató sorozat, ami egy idő után ellaposodott.

Suits // Nagymenő ügyvédes sorozat egy fotografikus memóriával rendelkező, nem teljesen tisztán játszó bojtárral. Lendületes, logikailag szépen felépített sorozat.

2014. ápr. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
The Untold History of the United States
2014. ápr. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszolóval egyetértek teljesen, mintha én írtam volna :) Az Arrow-t kivéve, azt nem nézem.

Sons of Anarchy-t viszont én ismerem, és nagyon is ajánlom, fantasztikus, komolyan. Nem is lenne jobb választás a TWD után, mint ez a kettő: Breaking Bad és Sons of Anarchy.

De még ajánlanám a Hannibalt is, szintén zseniális.

2014. ápr. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm mindenkinek, mostmár tuti elkezdem a Breaking Bad-et :)

azt elfelejtettem mondani hogy az American Horror Storyt is néztem, most fejeztem be a barátnőmmel az első évadot, de azt csak együtt nézzük, viszont elég keveset vagyunk együtt :)

A House-t is nézem (azt csak ha megy a TV-ben) és nagyon szeretem :D

2014. ápr. 2. 13:33
 8/16 without ***** válasza:
100%
Én most a Falling Skies-al ismerkedem számomra elég jónak tűnik egy olyan érdekes alapötlettel amit eddig csak filmben láttam most meg itt egy teljes sorozat, ami egyébként idegen megszállásról szól fejlettebbek mint az emberek így kicsit olyan mintha kövekkel dobálnánk egy tankot, viszont az tetszik benne a legjobban hogy világvége szerű társadalmi összeomlás bekövetkezte után az emberek képesek voltak némileg összefogni, Amit még ajánlani tudok az az Agymenők inkább humoros, a Breaking Bad-t azért tartják sokan unalmasnak mert egyetlen egy részben csak nagyon kevés dolog történik vagy egyáltalán semmi van pl egy rész ami 40 percen keresztül arról szól hogy üldöznek egy legyet a laborban így abban a részben látszólag nem történik semmi, majdhogynem elég lenne csak minden 3.részt megnézni de valahogy mégse mert egészen kis dolgok is jelentőséget tudnak majd kapni amit néhányan észre sem vesznek
2014. ápr. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ott a légynek szimbolikus szerepe volt, azért kapott 40 percet. De ha esetleg a kérdező egy nagyon változatos sorozatot szeretne nézni, akkor ajánlom a shameless US (szégyentelenek) c. sorozatot. Általában olyan sok dolog történik egy epizódban, és olyan sok a szereplő, hogy miután megnéztél 4 évadot, azt se tudod, hol áll a fejed.
2014. ápr. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 without ***** válasza:
érdekes, tudom hogy a sorozat sok szimbolikus elemet tartalmaz de a légyben szinte semmit nem fedeztem
2014. ápr. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!