Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy fognak összeérni a...

Hogy fognak összeérni a szálak az Arrow 2. évadának a végére?

Figyelt kérdés
Ugye most Salde az aktuális főellenség, de meg fog még jelenni Malcolm Merylin ebben az évadban? Hogyan jön majd a képbe Rash al ghoul v. őt átteszik egy másik évadra? Illetve Summer Glau szerepét sem értem. Nekem ez a teóriám: Slade elleni végső csatában Malcolm segíteni fog Olivérnek, mert Thea bajba kerül és Roy lesz az új fő gonosz majd. Szerintetek?

2014. márc. 29. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Ra's Al Ghul csak említve volt végig, és csak az egyik lánya jelent meg, mint a képviselője. Nem hiszem, hogy még akármit is cselekedni fog hogy Sarah-t visszaszerezze.

Malcolm lehet, hogy visszatér, de ugye Oliver anyja megfenyegette őt Ra's Al Ghulal, de Malcomból kiindulva ez nem hiszem, hogy nagyon visszafogja majd a cselekvéstől.

Roy pedig már csak a képregényből kiindulva is Oliver szárnysegédje lesz.

2014. márc. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem így lesz:

- Rash tuti nem jelenik meg, szerintem őt nem fogják behozni a sorozatba, főleg most, hogy Sara-t is elengedték a csapatukból. (Mellesleg Rash-nak A zöld íjászhoz nincs sok köze, Rash Batman egyik fő ellenfele és nem Oliveré.

- Merlyn szerintem is visszajön majd Thea miatt, és lehet segíteni fog Olivernek, bár ebben nem lennék holt biztos. Utána biztosan megint átáll a gonosz oldalra.

- Slade a főgonosz, és szerintem az évad végére Slade megöli tuti Sara-t Shado miatt, Sara biztosan meghal. (Meg én örülnék neki ha Oliver anyját is megölné, mert szerintem Moira felesleges és unalmas karakter.)

- Szerintem Roy még nem lesz gonosz, majd csak később. Elsőnek szerintem minimum még egy évadig Oliver társa lesz, mert eddig még nem sokat dolgoztak együtt, és ha most lenne gonosz, az még nem ütne akkorát, mint később, amikor sokkal jobb barátok és társak lesznek.

2014. márc. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Royból nem lesz gonosz, hiszen a képregény szerint is oliver segédeje, viszont az a malcolmos ötlet miszerint visszatér hogy megmentse a lányát nagyon komoly lenne, remélem így is tesz:D
2014. ápr. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Főleg h Tommy is miatta halt meg:/
2014. ápr. 2. 21:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!