Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Elsa (Jégvarázs/Frozen)...

Elsa (Jégvarázs/Frozen) karaktere jó vagy gonosz?

Figyelt kérdés
Még nem láttam a filmet, de nagyon megszeretném nézni. A történetét részletesen igaz elolvastam és egy jó pár videó klippet megnéztem belőle magyarul. Eléggé "Elsa-fanatikus" lettem, és az olvasottak alapján nem tűnik rossz karakternek. Aki látta az mit gondol, milyen ő?

2014. márc. 18. 21:21
 1/6 Tengor ***** válasza:
100%
Semmiképpen sem gonosz. Inkább csak távol tartja magától a kis húgát, hogy megvédje.
2014. márc. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Másságától szenvedő hős, szóval egyértelműen jó karakter. Vannak hibái (váó Disney, te ilyet is tudsz?), de nem akar rosszat, még amikor megtámadják sem akarja bántani az embereket.
2014. márc. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elsa kiváló példája annak, hogyan teremtik meg maguknak az emberek a gonoszt meg nem értésből, a másságtól való félelemből, miközben valójában nem is lenne gonosz az illető.
2014. márc. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gonosz, nem akar senkinek rosszat, ezért is tolja el magától az embereket és viselkedik ennyire hidegen. Személyiségét illetően ISTJ/INFJ, keress rá ha nem ismered ezeket, nagyon sokat segít a karakterek (és emberek) megértésében.
2014. márc. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Molli11 ***** válasza:
100%
Én is imádom Elsát és egyértelmű hogy jó karakter, mert mint az előttem szólók írták, csak az embereket védi az elzárkózásával
2014. júl. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Cukkancs Nyuflancs válasza:
81%
Nézd meg a filmet itt :)))) [link]
2015. jan. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!