Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lesz Frozen 2?!

Lesz Frozen 2?!

Figyelt kérdés

2014. febr. 28. 15:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Csak alig 2 hónapja jött ki az egy!! Valószínűleg az alkotóknak most nem ezen jár az eszük!!


SZERINTEM nem lesz,mert az már nagyon erőltettet lenne. Semmilyen izgalmasabb történettel nem lehetne folytatni.

De ez csak az én SAJÁT véleményem!!


Ne érts félre, nagyon szeretem ezt a Walt Disney mesét,az egyik kedvencem.

2014. febr. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
#1.:csak mert rengeteg oldalon olvastam,lehet,hogy lesz 2. része 2016/2017-ben.Na meg olyat is hallottam,hogy Jack Frost(Dér Jankó-Az öt legenda(A Rise of the Guardiansből,hogy jött az öt legenda?!:DDD)), is benne lenne!:ooÚgy már durván jó történet születhetne!:o
2014. febr. 28. 22:08
 3/15 anonim válasza:

Hát a mozikban nagyon jól teljesített, majdnem 1 milliárd dollárt szedett össze, a soundtrackjából is fogyott rendesen, DVD-n és Blu-rayen pedig még ki sem jött!

Ilyen számok mellett elég valószínű, hogy bepróbálkoznak egy folytatással, már volt rá utalás is a Disney felől.

2014. márc. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Akármennyire is erőltetett lenne, Elsának még nincs párja, úgyhogy szerintem lesz. Én egy sorozatot is el tudnék képzelni, sok Disney filmnek volt jó sorozata. A Jack Frost Elsa kapcsolat nem valószínű, mert az Dreamworks, és ha úgy nézzük, Jack a mai korban lett örző, a Jégvarázs meg 1800 környékén játszódhat. De mondjuk örülnék neki :)
2014. jún. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Molli11 ***** válasza:
Remélem nem lesz, mert ez az első zseniális volt és jó lenne ha nem rontanák el egy összekapart 2. résszel
2014. jún. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ritka, de születhet jó folytatás. Reméljük a legjobbakat! :D
2014. jún. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%

Lesz, biztosan mert a mese készítői azt mondták, hogy akkora sikert hozott, hogy idén télre már el akarják készíteni a 2. részt is. Ráadásul egy ismerősöm anyukája a magyarországi disney csatornánál dolgozik (vagy valami ilyesmi :) ) és nekik már szóltak a jégvarázs 2-ről

Tehát tuti biztos! :D

2014. júl. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#7:Köszi:) Úristen :$ Brazil Német meccs,és még ez is :D Ma nem alszok :D juuuuj :))
2014. júl. 9. 01:19
 9/15 anonim válasza:
Lehet,hogy lesz,de az is csak évek múlva, mert az 1. rész is évekig készült.
2014. júl. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#9.:Hát nyilván nem lesz kész most télre :) de mindenesetre én várom nagyon :) + remélem Disney a pénzt választja,és nem a büszkeségét ...
2014. júl. 21. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!