Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki látta Frozent, az elmondan...

Aki látta Frozent, az elmondaná, hogy jó-e és érdemes-e, meg hogy miről szól?

Figyelt kérdés
Köszönöm!

2014. jan. 24. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszett, csak ajánlani tudom. :) Szépen megcsinálták. Röviden arról szól, hogy a királyi családban a nagyobbik lány, Elza képes jeget varázsolni. A testvére Anna egyszer játék közben megsérül, ezért elfeledtetik vele Elza varázserejét, és Elza bezárkózik. Amikor eljön Elza koronázásának ideje, ünnepséget rendeznek, ahol Anna felidegesíti Elzát, ezért varázsol, amitől az emberek megijednek. Elza elmenekül, de a városra jég borul. Anna elindul, hogy megkeresse Elzát. Útközben kalandokba keveredik, végül pedig megtalálja Elzát, de a találkozás nem úgy sikerül, ahogy Anna várta. Eközben elindulnak a városból is, hogy megkeressék Elzát és Annát, de van köztük olyan, aki meg akarja ölni Elzát...

Tovább nem írom, mert akkor nem lenne miért izgulni :)

2014. jan. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó és érdemes. :)
2014. jan. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, érdemes.
2014. jan. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszett, érdemes megnézni. Sok szerethető figura van benne. Először kicsit soknak tűnt benne a zene és az, hogy lefordították őket, de kb. a film negyedénél már imádtam. Azóta is szívesen hallgatom a zenéket, most már főleg magyarul. Imádom, pedig nem vagyok már olyan kicsi (15/L), mint akiknek ajánlják a filmet.
2014. jan. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Synesztro ***** válasza:
25/F Szerintem hosszú idő óta az egyik legjobb Disney film. A legjobban az tettszik, ahogy a karaktereket felcserélték. Lényegében a megszokottól eltérően a jók a rosszak a rosszak a jók. Már eleve hogy a jégkirálynő nem gonosz, csak nem ura a tetteinek, gyönyörűek az énekek, a karakterek szépek, igényesen kidolgozottak, a történet sem a megszokott. nálam a 10 skálán legalább 18 as :D
2014. jan. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz, nekem a kedvenc (Disney) mesémmé lépett elő!

Itt sehol nem éreztem azt, hogy felesleges időhúzás benne az éneklés, nagyon jók lettek a dalok, angolul és magyarul egyaránt, illetve az animáció is kifejezetten jóra sikerült, élnek a karakterek a vásznon!

21/F

2014. jan. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
remélem megnézted:))))) ez a film egyszerűen csodás <333 20L
2014. febr. 2. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!