Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek ciki ha egy 12...

Szerintetek ciki ha egy 12 éves lány szereti a Monser high-ot?

Figyelt kérdés

#ciki 12éves Monster High
2014. márc. 18. 14:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Az osztálytársamról lenne szó. Nagyon szereti de én nem akarom hogy mások kinevessék. Szerintetek ciki?
2014. márc. 18. 14:26
 2/7 anonim ***** válasza:
11%

Nos...Igen.

Ezek szerint nem vagy túl érett. Ezzel nincs semmi baj, majd pár év múlva szépirodalmat olvasol.

2014. márc. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14%
Végül is mindenkinek lehet valami bűnös élvezete.
2014. márc. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem az! Már bocs, de nem az! Szülők is szokták nézni, és már nem azért, de nem tartom cikinek, sőt azt se ciki, ha My little pony-t néz, vagy Barbie-t. Tök mindegy, mit néz, addig, amíg el van vele. Ezek a dolgok nem cikik. Soha sem azok! És, ha valaki, ezért csúfolja, azok szimplán IDIÓTÁK!
2014. márc. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, 13 éves vagyok és imádom a Monster High-t és ezzel több lány osztálytársam is így van. Anyukám is szereti. Nekem két babám is van. Szerintem nem ciki, bárki szerethet bármit. Aki meg ezért ki csúfolja az az éretlen! Nem baj ha szereti.
2014. szept. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
szerintem nem ciki, én is szeretem a monster high-t, pedig 12 éves vagyok. Szegény Anyukámék "szívják" , mert nem igazán tudnak ellenállni nekem . nekem is van dvd-m,pólóm,naplóm,parfümöm,ékszereim,bútorok a babáimhoz,és azonkívül persze sok baba . összesen 21 , de még mindig nem birok leállni. de tudom, hogy van rá "gyógymód".
2015. ápr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 14/L vagyok és kedvenc filmem a Merida,a bátor
2015. okt. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!