Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek nagy baj, ha egy...

Szerintetek nagy baj, ha egy 13 eves gyerek megnézi a Fűrész című filmet?

Figyelt kérdés
a húgom 13 éves, meg akarja nézni a Fűrészt, nem tudom, hogy ez mennyire jó ötlet

2014. márc. 16. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
hány karikás a film
2014. márc. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugyan, nem pont egy horrorfilmtől lesz lelkibeteg :D Én már nagyon sokat láttam, és még mindig nincsen semmi bajom. A Fűrészt mondjuk még pont nem, de apukám már ajánlotta, szóval szerintem valamikor megnézem.
2014. márc. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a gyerektől függ. én 13 évesen nagyon paráztam volna a fűrésztől, de vannak olyan 13 évesek is, akiknek meg se kottyanna
2014. márc. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Attól függ mennyire érett meg az ilyesmire. Ha már korábban is nézett ilyen kaszabolós, gyilkolós filmeket és nem voltak álmatlan éjszakái napokig, akkor simán nézze meg. Egyébként meg szerintem egy 13 évesnek, ráadásul lánynak nem ilyen kaliberű filmeket kellene nézine. Ez csak az én véleményem :)
2014. márc. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is tizenhárom éves vagyok és lány. Sok horrorfilmet láttam már, és úgy gondolom, hogy, ha meg akatja nézni, akkir nézze nyugodtan, vlgülis tudja, hogy mire vállalkozik.

Amúgy meg a horrorfilmek egy cseppet sem ijesztőek, tehát utána nem lesznek napokig rémálmai, de ez már csak az én személyes véleményem.

2014. márc. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én is 13 éves vagyok és simán megnézem akár hajnali egykor is:D Én apával már 1. osztályos koromba néztem a fűrészt:D És héé! Élek!:D Amúgy ha fel tudja fogni hogy az nem igazi akkor megnézheti nyugodtan.:)
2014. ápr. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nyugodtan én is 13 évesen láttam :-)
2014. szept. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség... Ne nézze meg, ezek a horror filmek teszik tönkre a fiatal gyerekeket! Tényleg nem ajánlom!!
2014. szept. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!