Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Violettában Herman végül...

A Violettában Herman végül eljegyzi Jade-et?

Figyelt kérdés
ha igen melyik évad melyik részében?

2014. márc. 1. 16:28
 1/9 anonim válasza:
Szerintem nem. Hát hülye lenne. Meg aztán az egyik részben már a Violetta is tudja zsarolni.. Tudod a Mátiásszal. :)
2014. márc. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem fogja az lesz h jade fog valasztani egy masik nevelőnot valami Esmeralda nevu nőt azert asszem h kiturja Angiet de maradni fog es Herman az Esmeraldat fogja elvenni a masodik epizodban es Violetta őt mar szeretni fogja de azert mert még nem tudja h mi a celja a nőnek kicsit bonyolult lesz de majd a Magyar reszekben meglatod :D
2014. márc. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de és akkor Angie? mert azt is hallottam hogy Herman Angie-vel is össze fog jönni akkor nem jön össze vagy csak úgy ideiglenesen?
2014. márc. 2. 21:00
 4/9 anonim ***** válasza:
hát bocsi ezt sajna én sem tom de am most megneztem spanyolul pár részt és lehet h mégsem veszi el az Esmeraldat Herman mert asszem kiderül hogy csaló.,:)
2014. márc. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Es akkor a vegen vegul Angievel lesz?
2014. márc. 4. 20:06
 6/9 Bogii2000 válasza:
Angie a második évad végén elmegy. Ennyit tudok :)
2014. márc. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:((((((((((((( neeee de miért megy el??? és visszajön???
2014. márc. 12. 13:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Angie-vel csak idéglenesen lesznek együtt, aztán ha jól tudom, összevesznek Hermannal( szerintem azért, mert eltitkolta, hogy ő Violetta nagynénje) és Angie ezért elmegy. Aztán Jade és az az Esmeralda ha jól tudom, összebeszélnek és igazából csak Esmeralda csak át akarja verni Heramant. És ki fog derülni ez akkor, mikor Herman elakarja venni Esmeraldat. Egyébként, ha jól tudom, akkor Angie a 3. évadban visszajön. A lényeg, hogy Herman nem fogja elvenni Jadet.
2014. ápr. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Elgépeltem

* ideiglenesen

2014. ápr. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!