Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki összefoglalná nekem a...

Valaki összefoglalná nekem a Batman történeteket röviden?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és elég sok üzlet és miegymás van benne. Nem mindig értem miről beszélnek.

2014. febr. 25. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

1, Bruce Wayne szüleit gyerekkorában a szeme láttára lelövik egy sikátorban.

2, A szülei milliárdosok voltak, ezt mind ő örökli

3, Természetesen ettől az egésztől begőzöl és nappal playboy éjszaka pedig maszkos igazságosztó válik belőle

4, Mivel milliárdos és mellesleg zseni ezért egy csomó ilyen technikai kütyüt kifejleszt (pl batmobil, ami a saját verdája)

5, Hűséges társa Alfréd a lakáj (mi más neve is lehetne egy lakájnak). Egyedül Alfréd tudja, hogy Bruce Wayne = Batman

6, Bár egy csomó nőt megfektet valójában csak egyetlen nőbe szerelmes (az, hogy éppen hogy hívják az minden részben változik, mert a filmek batmanről szólnak nem a nőkről:)

6, Batman gyakorlatilag sosem öl meg senkit, csak leterít. Nincs lőfegyvere.

7, Ezt a hátrányát a szuper páncéljával és a harcművészeti trükkjeivel kompenzálja


Nagyjából ennyi. A batman történetek annyiból emészthetőbbek a többi szuperhősös sztorinál, hogy a főhősnek vannak dilemmái, vitatható döntései stb.


Remélem ez segít :)

2014. febr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én az üzleti részekre gondoltam, azt nem nagyon értem.. de köszi szépen!! :)
2014. febr. 25. 21:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A fenébe pedig mennyit dolgoztam rajta. Milyen üzleti részekre gondolsz?
2014. febr. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát.. a zsaruk, maffiák.. nem nagyon értem miről beszélnek, és így a filmet se nagyon értem meg :D tehát hogy mit miért tesznek
2014. febr. 25. 22:26
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja, azon nincs mit érteni. Mindenki korrupt kivéve batman-t. Elég logikus, nem? :)


Ha ilyenre kerülne a szó (bár még sosem hallottam senkit a batman-ről beszélgetni), akkor sokatmondóan hunyoríts és mondd, hogy "Szerintem ki fog erről még derülni egy-két disznóság". Ezzel biztos, hogy nem fogsz mellélőni :)

2014. febr. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen :) Mentek a zöld pacsik :)
2014. febr. 25. 23:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Gotham városában Falcone mindenkit lefizetett kivéve Gordont és Rachelt. Bruce avagy Batman megpróbálja legyőzni a korruptakat, ezáltal Batman se korrupt.
2014. márc. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!