Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi történt a háborús filmekkel?

Hama8 kérdése:

Mi történt a háborús filmekkel?

Figyelt kérdés

Ezek az új háborús filmek, marha rosszak! És még enyhén fejeztem ki magam! Megnéztem a Company of Heroest és majdnem hánytam olyan rossz volt! Sőt a Rommel is!

Pedig olyan jókat csináltak korábban, min a Stalingrad, Ellenség a kapuknál, Fegyverek Szava! Mi történt?



2014. febr. 21. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Régen is voltak hulladékok. És mai is vannak jók. Nem értem a kérdést. Volt néhány nagy film, ami tetszett és volt 1-2 ami nem.


Hadak útján

(War Horse, 2011) [link]


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

...


Totózni akarsz jó háborús filmekből az ajánlatom a következő:

1: Vaskereszt

2: Das Boot

3: Piszkos 12

4: Doktor Zhivago ('65)

5: Kelly hősei

6: Senki földjén (2001)

7: Musa

8: Szarvasvadász

9: Kuroszawa - Káosz

10: Empire of the sun

12: Incendies (2010)

13: Életvonat


+1: Johnny Got His Gun (71) - Ez ihlette meg a Metallica One c. számát.

2014. febr. 22. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De a Hadak Útja már nem mai film, de láttam és tetszett is! Én a 2011-2013-as filmekről beszélek, és a Hadak Útja ez kivétel. Köszi az ötleteket :)
2014. febr. 22. 12:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Vannak olyan háborús filmek is, amelyek egészen valóságközeliek, mondhatni, hogy dokumentumfilmszerűek, bár nyilvávalóan katonai ellenőrzés alatt készülhettek csak el.


pl.:

Armadillo (2010) - Dán katonák Afganisztánban

Restrepo - Afganisztánban szolgáló amerikai katonák harcairól szól (US Army egységek)

2016. máj. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez is ilyen, Irakban játszódik:

Battle for Haditha (2007)


[link]

2016. jún. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!