Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor lesz új rész a Violetta...

KelemenVikii kérdése:

Mikor lesz új rész a Violetta című sorozatból?

Figyelt kérdés
Èn 40 részt találtam eddig de még tuti van folytatás mert spanyolul már 79. rész is van elvileg.De mikorra várható magyarul 41.?
2014. febr. 18. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha zavar, akkor szerezd be spanyolul, úgy legalább az eredeti hanggal tudod végignézni, a feliratos filmek pedig nem rosszak. :)
2014. febr. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
megnézem szívesen spanyolul csak nem találtam olyat amin felirat is van..:| tudsz olyan oldalt ahol felirattal lehet nézni más nyelven?:)
2014. febr. 19. 13:25
 3/4 anonim ***** válasza:
hát ma ugye az 1 évad 38.része lesz ma a 41.rész kedden lesz és most már remélhetőleg nem kezdik újra de van 2. évad is és most csinálják a 3. évadot amit áprilisban mutatnak be Argentínában magyar szinkronnal nemtudom meddig van de szerintem amég van addig végig játszák a Disney Channel-en
2014. febr. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hétfőn lessz a 41-dik rész de csak 61 részig van még szinkronizálva ami március 31 én lesz a 61 része.
2014. febr. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!