Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A fűrész sorozatból mejik a...

A fűrész sorozatból mejik a legjobb rész? 1,2,3,4,5,6,7 közül

Figyelt kérdés
2013. ápr. 1. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem szerint egyetlen olyan többrészes film, amelynek a folytatásai nem romlanak, nekem a 4., a 6., és a 7. jött be a legjobban

4-Csavaros fordulatok

6-"Tanulságos" történet

7-Brutális jelenetek, ötletes csapdák (pl.: az autós csapda)

2013. ápr. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ajánlom a helyesírási szótárt :D.Viccet félretéve az első a legeslegjobb!
2013. ápr. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%

A Fűrész - maraton a legjobb :D Egy részt sem tudnék kiemelni a többi közül, mind nagyon jó és -valljuk be- valamennyire igazságos :)

Nyugi, nem vagyok pszichopata, de mindenki okkal kerül oda, ahova. Mindegyik nagyon tetszett, megvan a története. Talán egy picit túl van bonyolítva 6-7-es, de így is legalább annyira jó, mint a többi!

2013. ápr. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem mind tetszett,de talán legjobban az 1. része,mert a többinél olyan tök természetes volt,hogy jó,akkor most levágom a kezem,hogy kijuthassak:\:D
2013. dec. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
3,6,7 a legjobb a 4. annyira unalmas volt.Csak nyomoztak egész végig pár csapda oszt cső nagyon unalmas volt a 4.
2014. máj. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!