Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismertek valami anime sorozato...

Ismertek valami anime sorozatot ami nem a mentsük meg a földet-röl szól meg ilyenek?

Figyelt kérdés
szóval olyat keresek ami közelebb áll a valósághoz és kicsit szerelmes ,de nem túl nyálas ijesztő és... lehetőleg olyat mondjatok amit már láttatok és tetszett :) várom a válaszokat és köszi
2014. febr. 9. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Rómeó és Juliet

Méz és lóhere

Lovely Complex

Kaleido Star

esetleg a Kilari,meg a SAO/Sword Art Online/

2014. febr. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nana

Kokuriko-Zaka Kara

2014. febr. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nisekoi - Nem rég kezdődött, folyamatosan jönnek a részei, de csak ajánlani tudom

Chuunibyou demo koi ga shitai

Sakorasou no Pet na Kanojo

Mayo Chiki

Ouran Highschool Host Club

Yamato Nadeshiko Shichi Henge - Na ennek szokni kell a grafikáját

Boku wa Tomodachi ga Sukunai

Skip Beat

K-on - hát ezt nem sorolnám a romantikus kategóriába, de aranyos anime


Nekem ezek tetszettek a legjobban, remélem segítettem.

2014. febr. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
One Piece!
2014. febr. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Supernatural
2014. febr. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
bocsi, 'anime' kimaradt...
2014. febr. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Felsorolok néhányat a kedvenceim közül:

* Love Lab - 2013 anime. Arról szól, hogy néhány 14 éves csajszi, hogy képzeli el a szerelmet, és hogy gyakorolnak, hogy az első találkozásuk a szerelmükkel tökéletes legyen.

* Watashi ga Motenai no wa Dou Kangaete mo Omaera ga Warui! - egy otaku csajról szól, aki nagyon szeretne népszerű lenni. Elég kemény problémákkal rendelkezik a csaj, de az anime nagyon jó. Az introtól ne ijedjetek meg, mert semmi horror nincs az animeben.

* Wagnaria!! - Két évados anime. Néhány fiatal mindennapjait figyelhetjük meg, akik egy vendéglőben dolgoznak. Van köztük egy aprócska csaj, aki igazából felnőtt, meg egy magas srác, aki azért lépett be dolgozni abba a vendéglőbe, mert ott dolgozik az aprócska csajszi, és a srác oda van a kicsi és az aranyos dolgokért.

* Karin - ez az anime, amit már többször ajánlottam. Ez a kedvenc vámpíros animem, mert ebben az animeben semmi horror sincs, és itt a vámpírok nem olyan gyenge lények, hogy egy egyszerű kereszttől elgyengülnek. Saját bevallásuk szerint, ez azért van, mert a legtöbb vámpír ateista.

* Danshi Koukousei no Nichijou - egy jó anime, és van benne két srác, aki egyfolytában trollkodik. A trollkodások nagyon jók, megéri megnézni. Mielőtt elkezdtem nézni a sorozatot, depressziós voltam, de a sorozat megnézése után, elmúlt a depresszióm.

* Non Non Biyori - aranyos anime, 4 aranyos kis csajjal. Az egyik kis csaj közülük a kedvencem a moe karakterek közül. Ő a legidősebb a lányok közül, de egy igazi naiv teremtés.

2014. febr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hyakko -t kifelejtettem. Az indán csak néhány rész van fent, de már az összes részhez készült felirat.
2014. febr. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sepecial A
2014. febr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
huuu köszi köszi nem is tudtam,hogy ennyi van télleg köszi :D
2014. febr. 14. 11:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!