Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Írna valaki egy anime sorozato...

Írna valaki egy anime sorozatot ami le van szinkronizálva és nem unalmas?

Figyelt kérdés
2012. szept. 22. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Bleach
2012. szept. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Válasz25 ***** válasza:
0%

szökés

ezel

odaát

2012. szept. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyetlen jó szinkronos anime a HagaRen /Full Metal Alchemist : Brotherhood/


Amúgy sokkal jobb japán szinkronnal animét nézni feliratozva ..

Szerintem 7-8éves korára mindenki tud olvasni .. szóval nemtudom hol a probléma.

Kb 2rész után észre se veszed hogy olvasod.

Honnan van szerinted több 10.000 magyar anime fan?

Nem az animaxos szinkronból ..

2012. szept. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
csatlakozok az előttem szólóhoz , Fullmetal alchemist !!!!:D de sztem a Death Note ís nagyon izgalmas :)vagy az Inuyasha :)
2012. szept. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szia!

Kérdésedre válaszolva, Naruto, Bleach és Death Note az, ami szerintem érdekes, akcióban dús (leginkább az első kettő, az utolsó más kategória), és szinkronizálva is van.

Nagyon sokáig Naruto-fan voltam, Death Note tetszett, Bleach valahogy nem jött be. :/

Csatlakozom egy előttem szólóhoz, olvasni tudsz. Így sokkal nagyobb a választék animék terén, nem csak az a pár anime van, ami Animax-on megy szinkronnal, sőt eredeti hangokkal sokkal jobb és hozzá lehet szokni az olvasáshoz. Ha érdekelnének ilyen animék, akkor a következőket tudom ajánlani:

One Piece , Elfen Lied , Kore wa zombie desuka? (epic! xD) , Sword Art Online , Guility Crown , Highschool of the dead (Ecchivel fűszerezve, de szerintem klassz ^^ ) , Wolf's Rain.

Nem tudom, lány vagy fiú vagy-e, ha a női nembe születtél és még nem láttad, akkor nem nagyon okozhat csalódást a Vampire Knight, lányok kedvence :)

Üdv.:Bogi

2012. szept. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az Inuyasha sztm is jó, de asszem az uccsó éved nincs leszinkronizálva...
2012. szept. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi
2012. nov. 1. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!