Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismeritek a Die Welle c. filmet?

Ismeritek a Die Welle c. filmet?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla? szerintem nagyszerű, érdemes végignézni, és elgondolkodni rajta :)

#film #welle
2014. febr. 6. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nagyon jo es erdekes film, en szeretem.
2014. febr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Imádom azt a filmet!! És köszönöm, hogy írtál ide, mert két napja a címén gondolkozom... :D
2014. febr. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem egy rossz film, de kicsit én többet vártam tőle. Egyszer azért mindenképp érdemes megnézni!
2014. febr. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
90%
Szerintem is nagyon jó film, több ilyen kéne.
2014. febr. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Jó film, de még jobban is kihasználhatták volna az alapot. Néhány jelenetnél pedig mintha elbizonytalanodtak volna, hogy most akkor mi is legyen, és elszalasztottak pár lehetőséget. Talán még egy kis merészség nem ártott volna, és akkor a zesniális jelzővel is lehetne dobálózni.

2014. febr. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
igen, jó film, egyik kedvencem
2014. febr. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyik kedvenc német filmem, nagyon jó, de igazuk van az előttem szólóknak, egy kicsit mélyebben bele lehetett volna menni a témába.
2014. febr. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem azért nem mentek bele ennél jobban, mert a németek még mindig nagyon érzékenyek a témára, és féltek, hogy mi sülne ki belőle.
2014. febr. 9. 10:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!