Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Félelmetes horror filmeket...

Félelmetes horror filmeket írtok? (vagy ami számodra a legrémisztőbb film)

Figyelt kérdés
Vélemény,leírás is jöhet.Többet is írjatok!!:-)
2009. dec. 6. 12:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%

A Barlang és a Sziklák vére.

Az ilyen Fűrész, Sikoly, Kör meg hasonló filmeket meg se nézz, semmi ilyesztő nincs benne, csak látványhorror.

2009. dec. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nemrég láttam a sziklák vére vagy mi a fene borítóját egy oldalon nem tudtam kivenni mi micsodaXD de isten ments h megnézzem!
2009. dec. 6. 12:37
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Aki bújt,aki nem
2009. dec. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
90%
Kairo (japán horror) ... jó volt, bár nálam hangulatfüggő mikor félek egy horrortól és mikor nem. XD
2009. dec. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
64%

Átok

[link]

Ez egy nagggyon jóó film

2009. dec. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%
az átok télleg jó. a barlang meg annyira félelmetes volt h elaludtam rajta:S a horrorfilmek szarok . ha igazán félni akarsz nézz thriller-t!!!
2009. dec. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
A sziklák vére nagy szar viszont az Aki bújt, aki nemet ajánlom.
2009. dec. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
És trillerek közül melyik félelmetes???
2009. dec. 7. 10:03
 9/16 anonim ***** válasza:
88%

Fűrész

Szem

Tükrök

Viasztestek

HAlloween 1-2-3

2009. dec. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%
én írtam h thrillert nézz. nem tom milyen az ízlésed. felsorolhatnék ide 100 filmet de nem tudhatom melyik tetszene neked . lehet h ami nekem tetszik az neked nem de ami nekem fos az lehet neked a legjobb lenne. szóval válogass: bújócska , azonosság , az utolsó ház balra ház a kísértethegyen , hannibal, vörös sárkány, bárányok hallgatnak, az árva, éberség , rettegés foka, nyom nélkül, hetedik érzék, push, elemi ösztön , zsákutca, ismeretlen hívás, nem fogadott hívás, hetedik, 13 kísértet,éjféli etetés, elhagyott szoba 1-2, egyenesen át, az ördög ügyvédje, pánikszoba , összes stephen king film: cujo,hasznos holmik,sorvadj el,rémkoppantók,stb...
2009. dec. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!