Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Én a Narutóról szeretnénk...

KingaDORKa kérdése:

Én a Narutóról szeretnénk kérdezni egy rövid kérdést. Melyik részben jön össze Naruto és Hinata?

Figyelt kérdés
Melyik részben jön össze Naruto és Hinata?

2014. jan. 30. 19:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Eddig nem jöttek össze, és sztem nem is fognak. Ez nem egy romantikus szappanopera, hanem egy shounen anime.
2014. jan. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor melyik részben csókolóznak?
2014. jan. 30. 19:59
 3/13 anonim ***** válasza:

Egyikben sem. Egyik részben sem csináltak semmi hasonlót sem. Egyszer megfogták egymás kezét, de csak azért, h Naruto chakrát adjon neki és az még nem volt az animében.

Ez nem szerelmes történet.

2014. jan. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Semelyikben.
2014. jan. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen rész. Majd talán a legvégén (talán!).
2014. jan. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Tatár Zoltán válasza:
A mangában és az animében is egyértelműen megfigyelhető, Naruto személyiségében a változás ami a Sakura iránti érzéseit illeti. Már teljes mértékben nyilvánvaló, hogy nem rajong úgy Sakuráért mint eddig és az érzelmei Hinata iránt egyre komolyabbak. Lassan kezdi "felérni ésszel" hogy mennyire szereti Hinata és a Pein elleni harc után nagyot nőtt Naruto szemében ez ki is derül a mangában. Továbbá a Pein elleni harcban Naruto-nak szerelmet is vall Hinata és a saját szemével látta, hogy meg akarja védeni Hinata, és a Madara elleni harcban is elé akart ugrani ami szintén látott Naruto, csak Neji gyirsabb volt és megmentette Hinatat attól, hogy Narutoért meghalljon, így Neji volt az aki meghalt!!! Ezek után Naruto a mangában kifejti, hogy fontos számára Hinata... És bár igaz, hogy konkrét csók nem volt, de közel állunk hozzá :D Már csak Narutot kell valahogy visszahozni a halálból
2014. febr. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egy spoilert kiírhattál volna nekik, a manga nem éppen elterjedt itthon. Bár én évek óta váltottam, a sok filler miatt a mangára.
2014. febr. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
utolsó előtti: sztem attól még hogy hinata szerelmes belé és ezt naruto tudja attól még nem lesz szerelmes belé ez nem így működik.... sztem egyébként senkivel nem fog összejönni, de ha mágis az szerintem sakura lesz.... ő is nagyon megváltozott mosttanában, és már ő sem egy sz*r sasuke fan. szerintem igazából már érez valamit narutó iránt, de most ez lényegtelen ez úgyis ez shounen, nem hinném hogy bárkivel összejönne, de talán lesz benne valami, mert egyszer csak lesz neki is gyereke....
2014. febr. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom jol gondolom-e de szerintem nincs ilyen "vegyes" hazassag (meg ha sor kerulne is ra!!!!) +shounen ahogy masok is mondjak. Visszaterve a hazassagra Uzumaki+Hyuuga?! Kicsit hibatzik... es a Uchiha+Haruno?! Es ugyanugy ervenyes forditva is! Hat nem tudom. Szerintem nem lesz ilyen. Meg en azt sem tudom elkepzelni hogy hogyan lesz vege :)
2014. márc. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
+Sakura erzesei: szerintem baratsagon kivul nem erez semmit Naruto irant. Ri*anc szerintem. A Narutonak tett vallomasa utan...hat amit csinalt...fuj,ruhellem -.-" HAJRA HINATA!!!! A LEGJOBB MEG NARUTO ES SASUKE *.*
2014. márc. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!