Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki nagy filmes tudja...

Bcsao kérdése:

Valaki nagy filmes tudja miről írok odalent?

Figyelt kérdés
A film egy Tini fiúról szól akinek a szülei autóbalsetben meghaltak és azt hiszem nagy nénjénél lakik a srác elég depressziós ám új barátnőre akad aki egy rákos lány és igazából ezt dolgozza fel a film a végén a lány meghal. kb ennyit tudok remélem valaki tud segíteni!

2014. jan. 11. 14:15
 1/4 anonim válasza:
Utolsó dal?
2014. jan. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagy filmes vagyok, de ezt nem ismerem, a Forrest Gump hasonló, de abban nem halnak meg a szülők, de a vége valóban hasonló!
2014. jan. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is nagy filmes vagyok Sajnos egyikse amit irtatok eddig arra emléxem hogy sony entertainmentesannó hbo-n ment de ezzel nem szűkítettem a kört:S
2014. jan. 11. 14:50
 4/4 A kérdező kommentje:

[link]


közben megtaláltam hála a HBO magyarország segítőkészségének! szóval ha valakit érdekel ottvanfent a link!

2014. jan. 11. 15:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!