Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Filmes kvíz kérdések! Filmekre...

Filmes kvíz kérdések! Filmekre utaló rövid megfogalmazások. Tudnátok segíteni a megfejtésben?

Figyelt kérdés

Az egyik torrent oldalon bónusz pontokat lehet kapni, ha megfejtem a meghatározások alapján, hogy melyik film(ek)ről van szó.

1. Elérné álmait, ezért egy lehetetlen versenyt is vállal, de fél a magasban, így csak a föld fölött szárnyal.

2. Rémes az iskola, kemény a tanév, ijeszteni hajt a vágy, és kötelez a név.

3. Nem szuperál a PC, de messze lakik a szaki? Életre kelti otthonról, és segít neki egy progi.

4. Alacsony a költségvetés, udvarlásban nem határ a plafon, zenekart menthet pár jól irányzott pofon.

5. Három tökfej, törnek-zúznak, nem éppen testőrök, de a szívük nagy, az otthon pedig örök.


2013. dec. 25. 10:26
 1/2 anonim válasza:

a 2. a szörnyegyetem :)


A Hoffman-asat te tudod?

2013. dec. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos ezt én sem tudom. Köszi a választ! :)
2013. dec. 26. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!