Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Fel ismeritek a filmet?

Fel ismeritek a filmet?

Figyelt kérdés

Régebben láttam ezt a filmet, de fogalmam sincs,hogy mi lehet a címe...

Egy srác a főszereplő, akiből birkózó lesz. Azt hiszem, hogy süket vagy néma... Összeismerkedik majd egy lánnyal, egymásba szeretnek...

Jah, és a filmben van egy rész, ahol a fiúhoz elmegy a lány, és a fiú szobájában meglát egy dob felszerelést, és a fiút megkéri, hogy játsszon neki valamit



2014. jan. 9. 13:30
 1/4 anonim válasza:
Az én birkózó edzőtársaim is beszéltek erről a filmről, de ők vaknak mondták, ők is a címét találgatták. :D Sajnos a címét én sem tudom.
2014. jan. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 7.62x39mm ***** válasza:

Hamill (2010): [link]


Végtelen elszántság (2004): [link]

2014. jan. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1.válaszoló: Én is birkózó vagyok :) nem voltam én se benne biztos, hogy mi a baja a srácnak...


2.válaszoló: Köszi szépen! A Végtelen elszántság az a film, amire én gondoltam :)

2014. jan. 10. 10:17
 4/4 anonim válasza:

Na egyből kettő film is van :D

Több ilyen film kéne, hogy a birkózást is népszerűsítsük, ne csak a bokszot vagy az MMA-t.

2014. jan. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!