Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Igaz a pletyka, hogy a Titanic...

Igaz a pletyka, hogy a Titanic film második részét tervezik? Ha igen, miről szólna?

Figyelt kérdés
2007. okt. 8. 23:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

LESZ!!!


egy új hajót épitenek szintén Titanic lesz a neve és az is elsülyed korábbi névadójához hasonóan

2010. jún. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Az a youtube-s video egy nagy baromság, nem lesz a filmnek folytatása, ne is legyen.

De Titanic II. van.


[link]

2010. dec. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Jane Porter válasza:
100%
ÁÁÁ ez hatalmas baromság, de én jól szórakoztam a videón. Össze vna vágva a DiCaprio féle Rómeó és Júlia a Titanic első része, meg a Kapj el ha tudsz, de igen, van Titanic 2 de az nem a 97 es Cameron film folytatása :DD
2011. aug. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%
Tudjátok mi a legjobb a kamu trailerbe?.. Az h mikor Jack a Titanic korában élt nem volt net. Tehát hogy a szarba tanult meg gyorsan gépelni a googleba??:D Ráadásul abban a filmben mondhatjuk úgy is h életében először ült net előtt és már is gépel mint a villám:D.. Szal a Titanic 2 alapjába véve egy nagy sz@r ha kamu ha nem..
2012. jan. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 makipofi válasza:
100%
Kár hogy nem lesz! Megnézném és ahogy az "előzetest" Elnéztem nem is lenne rossz! Jajj de kár hogy így (úgymond) Átvágtak :(
2012. ápr. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 makipofi válasza:
100%
Ja , én tegnap gondolkodtam rajta h ha akkor élt HOGY TUD GÉPELNI ? Hm aztán rájöttem!!!!!! SEHOGY! :)
2012. ápr. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

2012-ben megint csináltak egy Titanic tévéfilmet, csak tudnám minek... már mindent elmondtak a történetről, amit el lehetett.


[link]

2012. ápr. 14. 09:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!