Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Igaz a pletyka, hogy a Titanic...

Igaz a pletyka, hogy a Titanic film második részét tervezik? Ha igen, miről szólna?

Figyelt kérdés
2007. okt. 8. 23:58
1 2
 1/17 anonim válasza:
68%
Igaz a hír, de sajnos nem tudom, hogy miről szól. Csak belepillantottam és hááát, nagyon erőltetettnek tűnt. Leot megtalálják egy jégtömbbe fagyva és valahogy így fűzik tovább. De ahogy láttam nem sok köze volt a Titanichoz. Szóval csak pénzbevétel. Persze ettől függetlenül jó lehet a film, csak nem Titanic 2 néven...
2007. okt. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
2007. okt. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
78%
alcíme: Jack is back! :DDDD
2007. okt. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
99%

Tévedtek én végignéztem a riportot! Egy egyszerű magánemberke készítette a trailert. Nem lesz második rész. Aki csinálta 3 hónapot töltött el vele, de sajna nem lesz belőle 2. rész... Ha jobban megnézitek lehet látni, hogy Leo több filmjéből van összevágva. A Titanicból, a Kapj el, ha tudsz!-ból, Egy kosaras naplójából, meg jó pár másik filmből...


Szval nem lesz Titanic 2!

2007. okt. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%
igaza van az elöttem szólónak
2007. okt. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Miről is szólna a 2. rész,hiszen a poént már lelőtték???
2007. nov. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

van benne az összes leonardo filmből, és a kiolvasztás speciel a "Pusztito" Stallone filmből van.

Az ablakon kandikálós résznek jurassic park feelingje van de nem biztos.


Amugy az előttem szólónak nem adok igazat... csomó filmen találtak még egy pici lerágandó husit, aztán még visszacibálták a csontot is, hagy rágja a hülye nép.


a shrek 3 már nulla, és a karácsoyni szám is elég eröltetett...

2008. máj. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%
Persze, hogy nem lesz. Valami sötét unatkozott, gondolta átveri a Titanic rajongókat. Borító is készült. Egy DiCaprio rajongónak feltűnik, hogy a filmjeiből van összevágva. (Tudom, hogy már leírták páran előttem, de ezt nem hagyhattam szó nélkül). Alapból az egész hülyeség lenne. Akkor mindenkit kimentettek volna. És az egész Atlanti-óceán egy nagy jégtömb lenne. Vagy mégis, hogy gondolta a fickó? Hogy csak a mi kis Jackünk körül fagy meg a víz?
2009. jún. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 thommyboy'99 ***** válasza:
95%
Nem lesz, de valamit télleg le lehet tölteni, aminek az a címe, hogy Titanik 2: Jack's Back. De ne dőljetek be! Csak Leonardo fimekből van összevágva!
2010. febr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
A youtube-s videó a világ legnagyobb hülyeség és értelmetlensége
2010. febr. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!