Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jó koreai melodrámák?

Jó koreai melodrámák?

Figyelt kérdés
Tudtok ajánlani olyan k-drámát, amin sokat lehet sírni? Nem vagyok jártas melodráma téren, eddig főleg rom. vígjátékokat és történelmi sorozatokat láttam. Két melodrámám a Secret és az I Miss You volt. A Secret nagyon-nagyon tetszett. ^^ Szóval valami hasonlót tudtok? :)

2014. jan. 5. 16:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én bármelyik végén el tudom sírni magam, bár mondjuk ez nálam nem meglepő. Nem éppen melodráma, de én a Goong-on például nagyon sokat sírtam. Épp most tervezem majd, hogy újranézem, csak a vizsgaidőszak nem nagyon engedi...
2014. jan. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :) Hehe, én is ilyen vagyok. Szerintem nincs olyan dorama, amin ne sírtam volna. :D

De most jó lenne valami tényleg komoly. Amiben lehet akár halál, gyilkosság, bármi ilyesmi. És romantikus is legyen. ^^

A Goong-ot egyébként már tervezem egy ideje, talán most már meg is nézem. :D

2014. jan. 6. 15:58
 3/11 A kérdező kommentje:
Na végül is nézegettem a melodráma ismertetőket, és a That Winter The Wind Blows-ra esett a választás. Eddig az 1. részt néztem meg, és jónak tűnik. Mindjárt nézem is a 2.-at. :D
2014. jan. 6. 19:03
 4/11 anonim válasza:
100%
Én a 49 days-t ajánlom, nagyon tanulságos és elég sokat sírtam rajta. Egyik kedvenc sorozatom!!!
2014. jan. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Utánanéztem, érdekesnek tűnik. De mennyire fantasy? Mert annyira nem rajongok a fantasy műfajért, de ha elfogadható mértékben az, akkor az jó. :) (Mint pl. a Rooftop Prince, ott egyáltalán nem zavart az időutazásos cucc.)
2014. jan. 7. 14:32
 6/11 anonim ***** válasza:

én is koreai doramákat nézek, de most egy japánt ajánlanék:) állítólag igaz történet...

koizora -nagyon szép, romantikus, megható... és rengeteget bőgtem rajta ^^'' ez a sorozat inkább a koreai doramákhoz hasonlít, nem az a japán feeling:)

komoly és szép, mindenképpen ajánlom!

készült film is belőle, de a 6 részes dorama még mindig jobb:)

2014. jan. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
előző vagyok, ajánlanám a nice guy-t, most jutott eszembe. bár az elején a fő karakterek negatív benyomást kelthetnek, mikor a dorama kiteljesedik, akkor egy igazi gyöngyszem*-*
2014. jan. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megnézem őket. :)
2014. jan. 11. 13:44
 9/11 anonim válasza:
Nekem pl. nagyon tetszett a 'Man of honor' a 'You are beautiful' és a 'To the beautiful you'. De itt még nézelődhetsz [link] . Meg van egy csomó koreai klipp amikben egy drámából vannak részletek és olyan meghatóak tudnak azok is lenni. Pl a klippek alapján nekem tetszik a 'The master's sun'. Remélem találsz olyat ami elnyeri tetszésed ^^
2014. jan. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szia. Ha még keresel akkor a City Hunter-t és a The Heirs-t ajánlanám mind kettő nagyon jó sorozat és nekem nagyon tetszettek!! :) Van még a Sky Love amin sokat sírtam, de az japán sori
2014. júl. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!