Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor lesz 8. évad a Heartland...

Mikor lesz 8. évad a Heartland-ból?

Figyelt kérdés

Nagyon izgalmas résznél fejeződött be 7. évad. Amy kórházba került!!:(

Vagy esetleg már fent van valahol??:)

Előre is köszönöm a válaszokat:D



2013. dec. 30. 15:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

[link]


Téli szüneten van, félévadzárója volt csak. A sorozatévadok többségében szeptember napjaiban kezdődnek.

2013. dec. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Akkor Szeptemberig nem is fog új évad jönni??:(
2013. dec. 30. 19:52
 3/15 anonim ***** válasza:
Félévadzáró = még egy fél évad van. 8 rész jön januártól. Majd nyolcadik évad ősztől, ha berendelik.
2013. dec. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Szóval... bocsi, hogy ennyire értetlen vagyok..XD de akkor lehet, hogy nem lesz 8. évad?? Vagy ha lesz akk. mikor is? Csak szeptemberben vagy Januárban??!!


Előre is NAGYON KÖSZÖNÖM!! :) :*

2013. dec. 31. 13:35
 5/15 anonim ***** válasza:

Ősszel kezdődnek az új évadok többségében. Ennél a sorozatnál is. Amerikában a sorozatok különböző szakaszokra vannak osztva, nincs minden héten új rész. Amikor az emberek nem néznek tévét akkor csak ismételnek, majd amikor újra többen néznek tévét akkor jönnek új részek.

Hálaadás környékén nincs új rész. Karácsony környékén nincs új rész, amit elhúznak akár februárig is. Amikor nagy országos események vannak (díjátadók, sportesemények), akkor sincs új rész, tavasszal ilyenkor szokott lenni 1-1 hónap szünet.


Visszatérve a sorozathoz:

Ott a link, benne a dátumok hogy mikor lesz új rész. A karácsonyi szünet után még a hetedik évad folytatódik, és még 8 rész van az évadból.


A berendelési időszak májusban ér véget, akkor/addig derül ki hogy lesz-e következő évad.

2013. dec. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖÖÖÖÖÖM!!!!!!!! Imádom ezt a sorozatot:) És mentek a zöld kezek:D
2013. dec. 31. 14:05
 7/15 anonim válasza:
Bocs. Én lemaradtam az utobbi par reszrol. Lu babat vart, de most se pocak se baba. Mi tortent?
2014. máj. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Lu nak már megszületett a babája.. A neve Kate


A 7. évad utolsó része meg az, hogy Amy elutazik a herceggel (munka ügy miatt)!

2014. máj. 11. 12:16
 9/15 anonim válasza:
Tudni már hogy lesz-e 8. évad? én most fejeztem be a 7.-et és szeretném folytatni...
2014. júl. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Első linkben: "The series was renewed for an eighth season."
2014. júl. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!