Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most fejeztem be a The walking...

Most fejeztem be a The walking dead-et, előtte a Supernaturalt. Hasonlóan izgalmas és fordulatos sorozat?

Figyelt kérdés
2013. dec. 13. 14:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Breaking Bad, Homeland, Dexter (Ennek a végét elrontották sajnos), American Horror Story
2013. dec. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A Breaking Bad is szuper volt, nagyon tetszett, ahhoz hasonló is jöhet. Bár sztem ezek egyedi sorozatok, de azért hátha találok olyant, ami hasonló és tetszeni fog. Köszi
2013. dec. 13. 14:08
 3/15 anonim ***** válasza:

csak kíváncsiság: The walking dead az jó sorozat? Mert gondoltam elkezdem nézni, de félek csalódni fogok.

Dexter sorozatot én csak 5 évadig tudtam nézni, annyi elég is volt. A többi már nem ment, mert egyre pocsékabb lett.

2013. dec. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

sajnos a walking dead is hasonló mélyrepülésbe kezdett.


az első évad remek volt

a 2. unalmas

a 3. újra jónak tűnt, de a mostani iszonyú lapos. pocsék!


ami bár teljesen más, de nagyon sok csavar és váratlan fordulat van benne (amikor felpattansz és felkiáltasz, hogy "ezt nem hiszem el") az a Son's of Anarchy, azt én nagyon tudom ajánlani!

2013. dec. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A TWD új évada mért pocsék? Szerintem jó, főleg ha az ember egyben nézi meg az évadokat és nem kell 1-1 hetet, illetve fél évet várni a részekre.
2013. dec. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hmm, ezek után nekem tetszett a Trónok harca, Sherlock, Dexter, American Horror Story.
2013. dec. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
azért pocsék (szerintem) mert kb semmi nem történik benne, de tényleg. alig gyaknak, alig vannak zombik, csak végtelen semmibe merengések és nagy szavak. nem túl izgalmas, összevetve mondjuk az első évaddal. most nem akarok semmi konkrétumot leírni, hogy mi történt a fél évad alatt, hogy ne spoilerkedjek, de mondjuk ami a 6-os 7-es részben volt összesen az egy fél rész kellett volna hogy legyen. túl sok a nyál, kevés a valós történés, váratlan fordulat meg 0.
2013. dec. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszi, köszi! Erről az American horror storyról már sok jót hallottam.

A Walking Dead-et én egyben daráltam, nekem nagyon tetszett az összes évad eddig és kiváncsian várom a folytatást.

2013. dec. 13. 20:45
 9/15 A kérdező kommentje:
Dexter is az egyik favorit :)
2013. dec. 13. 20:47
 10/15 anonim ***** válasza:
A Kemény zsaruk című 7 évados sorozatot ajánlom. Én most nézem és tetszik nagyon.
2013. dec. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!