Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » James Dean-nel kapcsolatos...

James Dean-nel kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés

Ti is úgy érzitek, hogy az Óriás című filmben már nem tudott igazán kiteljesedni. A film nagyon jó lenne, de valahogy nem James Dean-es, teljesen mást várnánk el tőle ismerve az Édentől keletre és a Haragban a világgal című filmet. Valahogy mintha nem illeszkedne bele az életműbe.

Másik kérdés van egy dal, amit sehol nem találok és fogalmam sincs, hogy ki énekelte. What did he say? No eles complain és többször ismétlődik benne az American rebel? Melyik lehet ez a dal? Hol találhatnám meg a szövegét?


2013. dec. 9. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy nem a kérdésre válaszolok, de te hol nézted meg ezt a filmet? mert sehol sem találom és letölteni sem tudom :(
2014. ápr. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Semmi gond. Egyébként meg nyilván nehezen hozzáférhető. Valamikor a tv-ben is adták egyrészt. Másrészt szerintem szinte bármelyik videotékából ki tudod kölcsönözni. Vagy mostanában nagyon olcsón akár meg is lehet venni ezeket a termékeket dvd-n. A letöltéshez nem tudok hozzászólni, mivel soha nem töltöttem le semmit sehonnan, nem is tudom, hogyan kell. Viszont van (amennyiben pesti vagy) a Király utcában a James Dean videotéka vagy Corvin téka a belvárosban az Odeon, onnan régebben kikölcsönöztem.

Amúgy érdekel James Dean? Láttál tőle valamilyen filmet?

2014. ápr. 19. 13:15
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszoló!


Nem tudom olvasod-e még. Az említett Óriás című film ma vetítésre kerül a Cartoon csatornán amennyire emlékszem éjjel egy után.

2014. ápr. 20. 23:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!