Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miert szeretitek a Doctor Who...

Miert szeretitek a Doctor Who (ki vagy Doki) c. sorozatot?

Figyelt kérdés
vagy ha nem akkor miert?

2013. dec. 7. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert jó a Doktor karaktere. Sok rész elég gyenge, de a karaktert nagyon szeretem.
2013. dec. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért mert fantáziadús és szórakoztat.
2013. dec. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert tök jó ötleten alapszik az egész történet,ki jutna eszébe hogy egy rendőrséghívó telefonfülkében utazzanak a galaxisban?:D LOL. És a másik ok az az hogy jókat lehet röhögni:D
2013. dec. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
mondjuk igaz, de kisse komolyabban megfogalmazvaerdekelne? Miert hos alkat? motival-e? ki a kedvencetek, es miert? mi ragadott meg benne a legjobban?
2013. dec. 7. 19:32
 5/9 secret5 válasza:
Nekem a 10.doktor, David Tennant a kedvencem. Igazából nem tudom megfogalmazni, hogy miért, talán a személyisége tetszik. Meg még tetszik a kivitelezés, az animációk, az űrlények.
2013. dec. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert rendkívül sokrétű. Bármely korosztály számára nagyon nagy élményt tud biztosítani. A fiatalabbak az időutazás témája miatt, az érdekes űrlények, vicces jelenetek miatt, az idősebbek pedig átlátják a sorozat rendkívüli intelligenciáját, a nagyon jól felépített drámai jelenetek, és az összetett történet miatt szerethetik a sorozatot. Ezenkívül izgalmas, vicces, és alaptémától függetlenül teljesen komolyan vehető.


Az én kedvencem a 11. doktor, de a 10.-et is majdnem annyira szeretem. Tennant karaktere még jobban is van felépítve, de Matt Smith - szerintem - jobban alakítja a Doktort, számomra szerethetőbbé tette a figurát. De ez teljesen egyedi vélemény, gondolom más meg egyéb okok miatt rajong a sorozatért.

2013. dec. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Gőte ***** válasza:
69%

A Klasszikus korszakát azért mert... Kultusz. A három és fél méteres, színes sálak, robotkutyák, zellerszárak. Ezek mind a Doktor ikonikus eszközeivé váltak, mert akkoriban nemes egyszerűséggel egy bogaras öregember volt, aki csak kalandozott, kihasználva hajója által kínált lehetőségeket... Az egész családnak készült a sorozat...


Az új epizódjait pedig azért, mert -bár egymaga nem tudott a klasszikushoz hasonló színes és sokrétű világot teremteni- sikeresen elkerülte az égbekiáltó kliséket, ha mégis azt tette, mesterien használta ki, nem is beszélve a három spin-off sorozatról, melyet a 2005-2006-os évad rángatott magával, s ezen spin-off-ok rajongói nem is a Whovian-ok tengeréből emelkedtek ki...


Éééés akkor jött Matt Smith és a hatodik-hetedik évada, aminek alig volt rohadt köze a DW univerzumhoz, egy istenverte, mézes-mázas tündérmese lett az egész, mintsem sci-fi, vagy netalántán gótikus horror.

Aki ezt is szerette, az nézte, aki nem szerette, az azért nézte, mert várt egy új Doktort...

Isten segítse Capaldi-t...


A legtöbben azért szeretik, még ha nem is tudnak róla, mert ez a sorozat a haladásról, a megújulásról szól, mindig is itt volt, sose tűnt réginek, vagy snassznak. Mindig követte a trendeket, aktuális karaktereket, zenét, és beszédstílust. Haladt velünk, felnőtt, velünk együtt... És belekezdhet akármilyen mélyrepülésbe, akármilyen rossz is lehet, a változatossága az, amiért érdemes nézni...

2013. dec. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert az írók ugyan olyan elmebetegek, mint én. Belül nagyobb telefonfülke idő-űrhajó, tömeggyilkos borsszórók, regeneráció és mindezt komolyan lehet venni.
2014. jún. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szinte előttem elmondtak,mindent!

Nekem,nics kimondottan az hogy melyik doki a jobb,Nekem mind jó,ha megnézitek,mind azért külömböző karakter,hogy egyedi legyen és az emberek ne unjanak bele,az egy szereplőbe! Minden sorozatba hoznak be,vesznek ki karaktereket ettől érdekesebb!

Mind szerethető valamiért!

a filmekről,pedig 2 ami,személy szerint nagyon imádtam: a Síró angyalszobrok,a végén durva,amit mond hogy ne bizzatok a szobrokba!

és a másik: amikor a elején a szőke csajszival van és a évad végén amikor szakadnak egymástól,az nagyon megható

2014. okt. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!