Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Madagaszkár pingvinjei-ben...

Madagaszkár pingvinjei-ben Rico meleg?

Figyelt kérdés
totálisan szereti a lányos játékokat, eddig 2-szer flörtölt Kowalskival és egy másik részben gyémánt nyalkáncban nézegeti magát a tükörben.

2013. dec. 7. 12:48
 1/10 anonim válasza:
Szerintem igen.
2013. dec. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mikor flörtölt Kowalskival? XD Egyébként nem lányos játékokkal játszik, hanem szerelmes abba a babába. Úgy hogy szerintem nem meleg, de ki tudja.... De most komolyan, mikor flörtölt Kowalskival? :D
2013. dec. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
azoknak a részeknek a nevét nem tudom, de kijavítom magam : nem kifejezetten flörtölés volt, hanem....... tudod hogy értem?
2013. dec. 23. 12:29
 4/10 anonim ***** válasza:
Komolyan nem tudom, hogy gondolod. Csak szemeztek, vagy mi? :D Eddig amúgy ez eszembe sem jutott, de mostantól majd jobban figyelek. De várj, ha Kowalskival 'flörtölt', akkor K. is meleg, nem?
2013. dec. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

nem, Kowalski nem az... :D

Csak Rico felől volt "flörtölés". de ha úgy vesszük akkor igen, amolyan szemezgtés/stb volt köztük. :D

2013. dec. 24. 11:04
 6/10 anonim ***** válasza:

Hogy te miket észreveszel! :) Bár most, hogy mondod, nekem is rémlik valami.

Amúgy megkérdezhetem, hány éves vagy? :)

2013. dec. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
komoly? XD mindig csak a kor számìt.... te mennyi vagy?
2013. dec. 24. 16:44
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, csak megkérdeztem. :) Én 10 felett vagyok, csak ennyit mondok, és lány. :)
2013. dec. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 film+ válasza:
Jesszusom gyerekek.... az alkotók nem csinálnak olyan 8+ os mesèt, amelyben az egyik rajzfilmhös meleg! különben meg nem a mivel van egy babája akibe szerelmes.
2015. jan. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Claire15 ***** válasza:
Szerintem nem. Van neki egy műanyag babája, Miss Huncut,a becenevén Dolly.Rico így hívja, Julien Charlotte-nak.😊 Szerintem Rico nem meleg.
2015. jún. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!