Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Fűrész / Saw című filmsoroza...

A Fűrész / Saw című filmsorozat első részének mi a vége?

Figyelt kérdés

Ha valaki leírná nekem, hogy mi a vége a Fűrész első végének, azt nagyon megköszönném. Azt hallottam, hogy valami hatalmas fordulat van a végén.

Csak részeket láttam a filmből és most nincs lehetőségem megnézni, de nagyon érdekelne, hogy a mi vége.

Természetesen amint lesz alkalmam, megnézem a filmet, ne írjátok, hogy nézd meg a filmet.



Köszönöm előre is a választ.


2009. nov. 22. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
olyasmire emlékszem, h az a pasi, aki vérben fekszik abban a szobaszerűségben, ő a gyilkos. részletekre nem emlékszem, de ez nagyon jó fordulat volt.
2009. nov. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, a verben fekvo pasi a vegen felkel, es kimegy... az egyik pasi meg levagja a sajat labat es az is elkuszik. Hogy kesobb mi lesz vele, azt nem lehet tudni. A harmadik pasi viszont ott marad odakotozve, vele se tudom mi lesz a vegen. Nagyon reg lattam, csak ennyire emlekszem:)
2009. nov. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Akkor ezt jól tudtam, hogy Jigsaw is ott van közöttük, aki halottnak tetteti magát.


Azt hittem, hogy valami nagyobb csattanó is van a végén.


Itt a vége ha valakit érdekel:


http://www.youtube.com/watch?v=WLbIcRkggT8

2009. nov. 22. 20:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja,és Jigsaw leoltja a lámpát!
2010. jan. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!