Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Igaz ez a hír, avagy Naruto...

Igaz ez a hír, avagy Naruto Shippuden lesz magyar szinkronnal 2014-re?

Figyelt kérdés
olvastam valahol , valaki fixálja le ha tud róla valamit.
2013. dec. 1. 16:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

[link]

Ebben a cikkben írnak az Animax megszűnéséről és az új C8 tv-csatorna indulásáról. A cikkben oda vannak írva, hogy a DBGT, Kilari és a (sima) Naruto fog menni. Ennyi erővel maradhatott is volna az Animax, mert ez a leendő C8 is ugyanazokat az agyonra ismételt animéket fogja vetíteni. SEMMI új anime nem lesz, szerintem. Mondjuk egy új tv csatornának az a minimum, hogy befektet egy nagyobb vállalkozásba. Gondoljatok bele leszinkronizálnák a One Piece-t, a Shipuuden-t és a Fairy Tail-t. Tény, hogy komoly pénzbe kerülne, de iszonyatosan nagyot kaszálnának vele!

2013. dec. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A cikkbe az van írva, hogy az Animaxon (vagy -en, bárhogyan is kell ragozni) mi ment.


A C8 konkrét műsorairól még nincs hivatalos infó. De nyilván nem fogják ők is ugyanazokat a vackokat ismételgetni.

2013. dec. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
az animax az megszünik én az animeaddicts.hu-n olvastam erröl és valami olyan felreppent hir volt még ott hogy a bleach-et fogják folytatni de ez nem anime csatorna lesz ugyhogy sajonos neheze hiszen el de jo lenne
2014. jan. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!