Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Igaz ez a hír, avagy Naruto...

Igaz ez a hír, avagy Naruto Shippuden lesz magyar szinkronnal 2014-re?

Figyelt kérdés
olvastam valahol , valaki fixálja le ha tud róla valamit.
2013. dec. 1. 16:27
1 2
 1/13 anonim válasza:
igen lesz tegnap tudtam meg én is :) uh de várom 1 év és ANIMEX<3333333333
2013. dec. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
huhhh. de jó még valaki tud róla valamit?
2013. dec. 1. 19:17
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem hinném, hogy igaz a hír. Az Animax tudomásom szerint már csődbe ment. Igaz volt róla szó hogy megcsinálják (3 évvel ezelött). De ne füzz hozzá sok reményt.


(Bocs ha bántóan hat, de ez a véleményem.)

2013. dec. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az animés kamuhírek tengerében igen nehéz ilyesmit elképzelni. Főleg mivel, ahogy az előző válaszoló írta, az Animax meg fog szűnni, és már évek óta jönnek a szóbeszédek a Shippuden szinkronról, de mind tévesnek bizonyultak. Pillanatnyilag egy olyan magyar csatorna sincs, ami ilyen vállalkozásba belekezdene.
2013. dec. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hallottam èn is arrol h jönnek a magyar szinkronos shippuuden részek de nem tudni hogy igaz-e vagy sem. Ami azt illeti nagy vállalkozás lenne de meghozná a gyümölcsèt mert mindenki a tv-re cuppanna és ez a nézettsèség hozna bõségesen pénzt az Animaxnek! :D Reménykedjünk h igaz a hír! :D
2013. dec. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az Animaxnak már mindegy lenne, mert január végén megszűnik a csatorna.
2013. dec. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Elméletileg jövő évben megjelenik a C8 TV, ami már félig-meddig beígérte, de ez még nem 100%. Főleg, hogy a nagyobb animés oldalak krémje inkább a szezonos animék szinkronizálására voksol, mint a never-ending shounenekére. :) De azért még lehet reménykedni. :)
2013. dec. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A C8 még nem ígérhetett be semmit, mert egyelőre szinte semmit nem is lehet tudni róla. Csak azt, hogy februárban indul egy ilyen csatorna.
2013. dec. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ja azt én is halottam , de ha pl leszinkronizálnák a Naruto shippuden-t 5x annyi látogatottsága lenne vagy nem? :)
2013. dec. 24. 10:38
 10/13 anonim válasza:
deeeeeeeeeeeh.:333333
2013. dec. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!