Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor lesz új Naruto? Madara...

Mikor lesz új Naruto? Madara végre feléééledt, atya úr isten! :S waaaaaaa annyira atom, volt ez a rész xD basszus. Hihhetetlen. Mikor jöün az újabb? ugye nem jövőre?

Figyelt kérdés
meghalok ha jövőőőőre jönki, de ténbyleg meghalok, nem bírom majd mi mert egyszerüen ez SZÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚPER!!!! uhh mekkora ereje lehet a rinnegannak élő testben, láááátni AKAROOOOOOOOOM. jesszusom :O
2013. nov. 29. 22:06
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
ne legyél Cartman mert a jövőben találod magad xD addig nézz mást, ajánlom a To aru majutsu no index-et, ha még nem láttad :D abban van az egyik legerősebb anime karakter, és egy életérzés komolyan :D
2013. nov. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:
He? Ti mi a fasz-rúl beszéltek?
2013. nov. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
LOOOOL Cartman xDDD bazZZmeg tényleg az is lefgyaztottamagát hogy valaami gagyi konzollal jáccon xD oks nekem ps 3 mam van xD naruto foreva FOREVA!!! Nem bírok magammal, szal muszály lessz lefagyasztani, vagy nemtudom, de VALAMIT TETTEN M KELL. MINGYÁRT MEGFNÉZEM MI EZ A CUCC... KOMOLYAN!!!! HIHHETET.LEN AMENNYIRE IZGATOTT VAGYOK ÉS AMENNYIRE LÁZBAN ÉGEK BASSZUS. MIT TUDOK TENNI H CSILLAPÍTSAM?:s NAGYON KÉNE VMI:s
2013. nov. 29. 22:23
 14/27 anonim ***** válasza:
PS3 nemár xD arra jött ki One Piece :'( nekem meg csak 360-am van, játék nélkül... xD nyugi mondom kezdj el mást nézni :D
2013. nov. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

jójóm elkéne kezdeni, de hooogy?? NARUTOT AKAROK NARUTOT, ÉRTEM??? MINDENEM NARUTOS FÜZETEM IS, MERT EBAY RŐL RENDELTÜK NEKEM Xd ÉS NARUTOS TÁSKÁM IS VAN, SŐT NARUTÓS TETKÓT AKAROK DE ANYÁM NEM ENGEDI XXXd


AM MIÉRT NEM VESZEL EGY KONZOILT?????? FIGY VAN MÁR 30 EZERÉRT 3 HAVI ZSEBPÉNZ...

2013. nov. 29. 22:34
 16/27 anonim ***** válasza:
terveztem, de nem kapok zsebpénzt, meg egy játékért... hát kicsit húzós xD
2013. nov. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
miértnem kapsz zsebpénzt? Büntetésben vagy? am kérj karácsonyra!!! megéri am nagyon annyi k.i.baszott k.u.rvaisteni gééém van rá hallod... jah de jó ha tucc angol hozzájuk mert a japán gamek sokszor olyanok és a JRPG_k ÁÁÁÁLATIIIAK!!!! ba.z.meg.... Ni No Kuni hallod a világ legjobb game volt xD I'M IN LOVE WITH JRPG GAMES:DDD
2013. nov. 29. 22:40
 18/27 anonim ***** válasza:

Jó fejezet volt, de nem ennyire. Sok értelme sztem sincs,h Madara újra él.

Eddig volt egy halhatatlan teste és végtelen mennyiségű chakrája plusz Hashirama ereje és a Rinnegan, és még így sem votl képes legyőzni Hashiramát. Ugye az volt a terve,h feltámad és ő lesz a 0farkú jinchurikije, szal max ezzel próbálkozhat be, de nem hiszem,h Kishi kétszer ugyanezt eljátsza, mert az eléggé para volna rá nézve. Szal most lett egy sebezhető halandó Madara.

2013. nov. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
sztem ez baromság. Madara nyilván nem harcolt teljes erejéből, látszik rajta hogy laza, és nem az volt a célja hogy most harcoljon hanem hogy feltartsa hashi-t és közben obitot legyengítsék, majd megszerezze az búj életét. valszeg most be fog keményítani, és végre megmutatja mire is képes. asszem a következő fejezetben sztem megismerhetjük azt amikor Madara igazán komolyan veszi a dolgokat, és megmutatja a képességeit teljes valójában. nah akkor lesz egy nagy ahhhh minden olvasó szájából. hid el Madara nem ennyi, és tényleg nem harcolt itt ő valszeg komolyan....
2013. nov. 29. 23:05
 20/27 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,h túl laza lett volna. Az volt a célja,h Obito feltámassza őt és a 10farkú jinchurikije legyen, de ez először nem jött össze, most másodjára sikerült feltámadnia, de nem hiszem,h így több esélye lenne. Edo Tensei-ként is többször meghalt, Hashirama teljesen lebénította, tehát ha Obito nem bukik el ilyen hamar, akkor simán lepecsételték volna őt (lásd utóbbi rész) és vége a mókának.
2013. nov. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!